Erhürman: İtibar kaybetmemek için istişareler önemli

banner37

banner87
Erhürman: İtibar kaybetmemek için istişareler önemli
banner90
banner99

CTP Genel Başkanı ve Milletvekili Tufan Erhürman, sosyal medya hesabından, Meclis'te konuşulan Maraş konusu ile ilgili değerlendirmede bulundu.

Erhürman "Bu tip ciddi konularda iletişim kazalarına uğramamak ve gelgitler yaşayıp itibar kaybetmemek için istişarelerin ve ön hazırlıkların karar alınmadan önce yapılmasının önemi açık bir biçimde ortaya çıktı sanırım..." ifadelerini kullandı.

İşte Tufan Erhürhamn'ın açıklaması...

"Bugün Meclis'te hükümet yetkililerine sorduğumuz sorular üzerine, Maraş ile ilgili olarak henüz "envanter çalışması"nın içeriği ve bu çalışmanın kimler tarafından yapılacağı konusunda netleşme olmadığını, bunların istişareler sonucunda netleşeceğini öğrendik. Maraş'ın KKTC yönetiminde açılacağı iddiasının tam olarak hükümete mi, parti ya da partilere mi yoksa tek tek kişilere mi ait olduğunu ise anlamak maalesef tam olarak mümkün olmadı. Bu tip ciddi konularda iletişim kazalarına uğramamak ve gelgitler yaşayıp itibar kaybetmemek için istişarelerin ve ön hazırlıkların karar alınmadan önce yapılmasının önemi açık bir biçimde ortaya çıktı sanırım..."

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 21:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75