banner6

Erkekte 'akıl' arıyorlar

banner37

Sokakta buluştuğumuz gençlere, “Yakışıklı erkek mi? Yoksa zeki erkek mi? diye sorduk

Erkekte 'akıl' arıyorlar
banner150

banner150

banner99

Emine UYSAL

Günümüzde zeka mı bir adım öne taşır erkekleri yoksa yakışıklı olanlar zaten doğuştan şanslı mıdır?

Sokakta buluşup, “Yakışıklı erkek mi, yoksa zeki erkek mi? diye sorduğumuz genç kızlar, akıllı bir adamı karizmatik ve yakışıklı bir adama tercih ettiklerini söyledi. Gençler, yakışıklılığın gelip geçici olduğunu söyledi, karşı cinsle anlaşmanın çok daha önemli olduğunu belirtti. Gençler, mantıklı ve zeki erkeklerin, kadınlara daha iyi davrandığına inandığını da söyledi.


Melek Sarıdaş

“Ben hayatımda zeki bir erkek olmasını isterim. Yakışıklılık gelip geçici bir durumdur. Çiftlerin uyum sağlayabilmesinin daha önemli olduğunu düşünüyorum.”


Elif Demircan

“Yakışıklı erkek kesinlikle tercihimdir. Karşı cinsin benden zeki olmasının aramızda anlaşmazlık yaratacağını düşünüyorum.”

Helin Bozkaya

“Zeki erkeği tercih ederim. İnsanların dış güzelliğine değil, iç güzelliğine önem vermenin daha doğru olduğuna inanıyorum.”

Ece Kalemci

“Zeki erkek bence çok daha iyi bir tercih olur. Dış görünüşü harika olup da, benimle anlaşamadıktan sonra yakışıklılığın ne önemi var.”

Zahide Kuday

 

“Zeki erkeği tercih ederdim. Çünkü yakışıklılık gelip geçici bir özelliktir. Mantıklı ve zeki erkek, kadınlara daha iyi davranabiliyor.”

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2016, 12:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104