Erman Çitim’den 15 Temmuz Mesajı: “Bizim milletimiz, vatanı için, hürriyeti ve egemenliği için fedakârlıktan hiçbir zaman kaçmamıştır”

banner37

Erman Çitim’den 15 Temmuz Mesajı: “Bizim milletimiz, vatanı için, hürriyeti ve egemenliği için fedakârlıktan hiçbir zaman kaçmamıştır”
banner99

Türk İslam Kültür Cemiyeti Genel Başkan Vekili ve KKTC Birlik Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Vekili Erman Çitim, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

banner134
Çitim mesajında, hain darbe girişiminin ardından tam 5 yıl geçti. 15 Temmuz 2016 yılında Türk milleti ihanet şebekesine karşı büyük bir mücadele verdi. Milyonlarca insan adeta kahramanlık destanı yazarak sokağa döküldü ve darbe girişimini sona erdirdi. 15 Temmuz’un Demokrasi ve Milli Birlik Günü olarak tarihe geçtiğini belirterek, “Dünya genelinde eşi, benzeri görülmemiş bir direniş ile canını hiçe sayarak vatanı savunan tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum.” dedi.

Çitim’in mesajı şöyle:

Yüce milletimiz tarihte olduğu gibi 15 Temmuz akşamı yine hainlere, çetelere, Türkiye Cumhuriyeti’nin düşmanlarına unutamayacakları bir ders vermiştir. Bizim milletimiz, vatanı için, hürriyeti ve egemenliği için fedakârlıktan hiçbir zaman kaçmamıştır. Demokrasi; hakimiyetin miIIete ait oIduğunu, başka yerde oImayacağının kanıtıdır. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde,  bedenini vatan müdafasında siper eden tüm kahramanlarımızı saygı ile selamlıyor,  şehitlerimizi, darbecilerin durdurulmasının sene-i devrinde dualarla, hasret ve özlemle anıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2021, 21:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75