banner6

Eroğlu, İskele'de iftar yemeğine katıldı

banner37

3. Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Kuzey Kıbrıs Türk Kızılayı İskele Şubesi’nin davetlisi olarak, Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçiliği’nin desteğiyle İskele Merkez Camisi'nde düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

Eroğlu, İskele'de iftar yemeğine katıldı
banner151

Kuzey Kıbrıs Türk Kızılayı’nın iftar yemeğine 3. Cumhurbaşkanı  Eroğlu’nun yanısıra kızı Resmiye Canaltay ile vatandaşlar katıldılar.

Kuzey Kıbrıs Türk Kızılayı İskele Şubesi’nden yapılan açıklamaya göre, gece; İskele Merkez Cami Müftüsü Fahrettin Öğdü’nün okuduğu dua ile başladı. Daha sonra atılan top ile oruçlar açıldı.

Kuzey Kıbrıs Türk Kızılayı İskele Şube Başkanı Kasım Katman gecede yaptığı konuşmada, Ramazan ayı boyunca İskele’de iftar yemeği verildiğini ve Kuzey Kıbrıs Türk Kızılayı’na destek veren başta Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçiliği, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti halkı ve Kuzey Kıbrıs Türk Kızılayı’nın her daim yanında olan Türk Kızılayı ile İskele Belediyesi’ne teşekkür etti.

Gecenin sonunda 3. Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’na Kuzey Kıbrıs Türk Kızılayı’na desteğinden dolayı plaket takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2017, 11:29
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110