banner6

Eroğlu: En büyük alkışı aileler hak etti

banner37

Akademi Sanat Derneği’nin,‘Kültürden Sanata Çocuk Şöleni’ adlı etkinliği dün Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ)  Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

Eroğlu: En büyük alkışı aileler hak etti
banner151

Dernek’ten yapılan açıklamaya göre, etkinliğe, Kıbrıs Türk Halkdansları Federasyonu Başkanı Özlem Kadirağa, Federasyon Teknik Komite Başkanı Tanju Hastunç, Akademi Sanat Derneği Başkanı Gencay Eroğlu, çocuklar ve aileler katıldı.

Şölende, Akademi Sanat Derneği’nde faaliyet gösteren çocuklar, bale, halkdansları, koro, modern dans, müzik dinletisi ve ritmik jimnastik alanında gösteri sundu.

Eroğlu: En büyük alkışı aileler hak etti

Akademi Sanat Derneği Başkanı Gencay Eroğlu, şölende en büyük alkışı çocuklarını kültür ve sanata yönlendiren ailelerin hakettiğini ifade etti.

Çocuk,aile ve dernek üyelerinin dernek çatısı altında kocaman bir aile olduğunu belirten Eroğlu, çocukların halkdansları dışında birçok alanda eğitildiklerini söyledi.

Aktivitelerin çocukların derslerine olumlu yansıdığını belirten Eroğlu, etkinliğe katkı koyan herkese teşekkür etti.

Kadirağa: Gençlere verdikleri hizmetler için teşekkür ederiz

Kıbrıs Türk Halkdansları Federasyonu Başkanı Özlem Kadirağa ise Akademi Sanat Derneği ailesini başarılarından ötürü tebrik ederek, gençlere verdikleri hizmetler için dernek Başkanı Gencay Eroğlu’na teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2017, 14:01
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110