Eşini aldattı, sevgilisini dövdü

banner37

Gazimağusa’da kendisini aldattığı gerekçesiyle kız arkadaşını ciddi şekilde darp eden evli adam, ileride yargılanmak üzere 5 bin TL nakdi teminata bağlandı

Eşini aldattı, sevgilisini dövdü
banner90
banner99

Sedef BOŞNAK

SUÇUNU KABUL EDİP ÖZÜR DİLEDİ… Kız arkadaşı A.M.’yi kanuna aykırı bir şekilde elleri ve ayaklarıyla ciddi şekilde darp eden TC vatandaşı A.P., dava tebliğini kabul edip, pişmanlığını dile getirdi

Gazimağusa’da, kız arkadaşını, kendisini aldattığı gerekçesiyle elleri ve ayaklarıyla ciddi şekilde darp eden KKTC vatandaşı bir kişiyle evli A.P., şikayet üzerine tutuklandı.

Kız arkadaşı A.M.’yi kanuna aykırı bir şekilde elleri ve ayaklarıyla ciddi şekilde darp eden TC vatandaşı A.P., dün, işlediği suçlardan ileride yargılanmak üzere 5 bin TL nakdi teminata bağlandı.

Meseleyle ilgili şikayetin polise yapıldığı gün tutuklanan A.P., dava tebliğini kabul edip, pişmanlığını dile getirdi.

Yargıyı bekleyecek

Dünkü teminat duruşmasında, iddia makamı Başsavcılık adına davayı yürüten Savcı Hasan Boşnak, meseleyle ilgili olguları aktarması için Gazimağusa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube Amirliği’nde görev yapan polis memuru İbrahim Gökova’yı yeminli şahadete çağırdı.

banner134
Tanık polis İbrahim Gökova, zanlının,“ciddi darp” ve suçundan methaldar olduğunu belirtti.

İbrahim Gökova, zanlının, 22 Mayıs’ta, saat 01.00’da, Fadıl Rıza Sokak’ta ikamet eden A.M.’yi, kendisini aldattığı gerekçesiyle aralarında çıkan tartışma sonucu kasten ve kanunsuz olarak elleri ve ayaklarıyla ciddi şekilde darp ettiğini söyledi.

Gökova, tahkikatını, zanlının etki edeceği oranda tamamladığından söz ederek, mahkemeden, TC vatandaşı olup ülkede KKTC vatandaşı biriyle evli olan zanlıyı uygun bir teminata bağlamasını talep etti.

Savcı Hasan Boşnak’ın bir sorusu üzerine, doktor raporu olan müştekinin vücudunun birçok yerinde ekimoz bulunduğunu ifade etti.

Huzurundaki şahadeti ve beyanları değerlendiren mahkemenin Ceza Davaları Kıdemli Yargıçı Çiğdem Güzeler, zanlıyı, yargılanıncaya değin 5 bin TL nakdi teminata bağladı.

Çiğdem Güzeler ayrıca, KKTC dışına çıkmaktan men ettiği zanlı lehine KKTC vatandaşı bir kefilin 75 bin TL’lik kefalet senedi imza etmesini istedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75