Esin’in vefatı üzdü

banner37

14 yaşındaki Esin Sönmeztürk’ün beklenmeyen ölümü Hala Sultan İlahiyat Koleji ve Değirmenlik’te büyük üzüntü yarattı

Esin’in vefatı üzdü
banner90
banner99

BUGÜN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK… Romatizmal bir hastalık tanısı ile İstanbul’da tedavi gören 14 yaşındaki Esin Sönmeztürk’ün önceki akşam yaşamını yitirmesi büyük üzüntü yarattı. Değirmenlik’te sakin Necla ve Rifat Sönmeztürk’ün iki çocuğundan biri olan Esin, bugün Değirmenlik’te düzenlenecek cenaze töreniyle toprağa verilecek.

Serap ŞAHİN

Romatizmal bir hastalık tanısı ile İstanbul’da tedavi gören 14 yaşındaki Esin Sönmeztürk’ün önceki akşam yaşamını yitirmesi büyük üzüntü yarattı.

Değirmenlik’te sakin Necla ve Rifat Sönmeztürk’ün iki çocuğundan biri olan Esin, Hala Sultan İlahiyat Koleji’nde 9. sınıf öğrencisiydi.

banner134
14 yaşındaki Sönmeztürk’ün ani ölümü ailesi ve yakın akrabalarının yanı sıra yaşadığı bölge olan Değirmenlik ve öğrenim gördüğü Hala Sultan İlahiyat Koleji’nde büyük üzüntüye neden oldu.

Hala Sultan İlahiyat Koleji öğrencisini kaybetmenin üzerine sosyal medyadan üzüntüsünü şöyle paylaştı:

“Okulumuzun dokuzuncu sınıf öğrencisi Esin Sönmeztürk’ün ani vefatı bizleri derinden üzmüştür.

Okul idaremiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz adına yavrumuza Allah’tan rahmet, yaslı ailesine başsağlığı dileriz. Mekânı cennet olsun.”

İstanbul’da hayatını kaybeden Esin Sönmeztürk’ün cenazesi dün adaya geldi. Sönmeztürk bugün Değirmenlik Camii’nde kılınacak öğle namazının ardından Değirmenlik Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2019, 09:48
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75