Eski eşinin peşini bir türlü bırakmadı

banner37

Ocak ayı içerisinde eski eşinin evine girerek uyuyan kadının saçını kesip, yüzünü yorganla bastırarak darp eden İbrahim Koska 11 ay hapis cezasına çarptırıldı

Eski eşinin peşini bir türlü bırakmadı
banner90
banner8

AYNI SUÇTAN YARGILANMIŞTI… Sanık İbrahim Koska aleyhindeki kararı okuyan Yargıç Temay Sağer, sanığın eşine karşı geçmişte de benzer suçlar işlediğini ve 6 ay hapse mahkum edildiğini anımsattı. Sağer, 2021’in ocak ayında eski eşini yine darp etmekten yargıladığı sanığı bu kez 11 ay hapse mahkum ettiğini açıkladı.

Ahmet UÇAR

Lefkoşa’nın Surlariçi bölgesinde, sokağa çıkma yasağını ihlal ederek, eski eşinin evine gidip, izinsiz içeri giren ve yatak odasında uyuyan kadının saçlarını makasla kesip, ardından yüzüne yorgan bastırıp darp eden sanık İbrahim Koska 11 ay hapis cezasına çarptırıldı.

banner134

Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde kararı okuyan Yargıç Temay Sağer, olayın Ocak 2021 tarihinde saat 01.30 raddelerinde meydana geldiğini belirterek, sanığın eski eşine ait ikametgaha, evin bahçe kısmının duvarından atlayarak, kilitli olmayan yatak odası kapısını açıp girdiğini kaydetti.


Sağer, sanığın daha sonra yatak odasında yatan eşinin saçını makasla kestiğini dile getirerek, müştekinin fark etmesi üzerine ise yorgan ile yüzünü kapatıp müştekiyi vücudunun muhtelif yerlerine vurarak darp ettiğini ifade etti.


Sanığın eşine karşı geçmişte de benzer suçlar işlediğini ve eşine karşı işlediği suçtan dolayı 6 ay hapse mahkum edildiğinin altını çizen Yargıç Sağer, karar verilirken tüm bu unsurların göz önünde bulundurulduğunu vurguladı.


Sağer, sanığın yargılandığı davalardan 11 ay hapse mahkum edildiğini açıkladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75