banner6

Evdeki negatif enerjiden kurtulunuz

banner37

Evdeki negatif enerjiden kurtulunuz
banner150 banner151 banner143

   Evdeki negatif enerjiden kurtulmak için neler yapılabilir? Pek çok kişi zaman zaman, özellikle pazar günleri öğleden sonra kasvetli duygular yaşar. Ancak eviniz son zamanlarda sürekli bir negatiflik halindeymiş gibi hissettiriyorsa, ruh haliniz üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilecek tüm iç karartıcı enerjileri tamamen ortadan kaldırmanın zamanı gelmiş demektir.
 

Evinizi havalandırın: Evinizdeki tüm pencereleri açın ve dışarıdaki temiz havanın içeri girmesine izin veriniz.
Pencereleri açmışken, yastıklarınızı ve battaniyelerinizi de sallayın.

 

Biraz tütsü yakın: Evdeki negatif enerjiden kurtulmak için tütsü kullanabilirsiniz. Tütsüler uzun zamandır ruhsal sakinleştirici etkisi nedeniyle ve meditasyon uygulamalarına destek olarak kullanılıyor.

Kırılan eşyaları atın ya da onarın: O sandalyeyi tamir etmeyi düşünüyor olsanız bile, evde tutmaya değmeyebilir. Feng shui ve bütünsel yaşam uzmanları “Kırık şeyler negatif enerjiyi evinize getiriyor” diyor.
 

Evinize portakallı esansiyel yağ kokusu yayın: Portakal kokusuyla ilgili size gülümsemeleri ve güneş ışığını hatırlatıyor. Negatif enerjiyi temizlemek, aynı zamanda ruh halinizi de iyileştirmek için suya damlatabilir veya organik uçucu yağ spreyi kullanabilirsiniz”
 

Dağınıklıkları toplayın: Çalışma masanızı temizledikten sonra kendinizi bu kadar iyi hissetmenize neden olacaktır.

Adaçayı yakın: Evdeki negatif enerjiden kurtulmak için adaçayı yakabilirsiniz. Kötü enerjiyi ortadan kaldırmaya yönelik popüler bir Kızılderili tekniği, kuru adaçayı yapraklarını bilgece yakmak, ardından alevi söndürün. Uzmanlar evin temizliğini yapanın duman olduğunu söylüyor.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110