Evkaf’tan çöpleri tek başına toplayan gence İyilik Lideri ödülü

banner37

banner87
Evkaf’tan çöpleri tek başına toplayan gence İyilik Lideri ödülü
banner90
banner8

Tek başına bir plajın tüm çöplerini toplayarak sosyal medyada büyük ses getiren Eray Karacamert’e Kıbrıs Vakıar İdaresi tarafından “İyilik Lideri” Teşekkür Belgesi verildi ve Dome Hotel’de 2 gecelik konaklama hediye edildi.

Eray Karacamert teşekkür belgesini Kıbrıs Vakıar İdaresi Genel Müdürü Prof. Dr. İbrahim Benter’in elinden aldı. İyilik Gönüllüleri Yaz Şenliği sırasında dev ekranda plaj temizlik resmi yayınlanan Eray Karacamert, seyircilerden büyük alkış aldı.

banner134
Kıbrıs Vakıar İdaresi Genel Müdürü Prof. Dr. İbrahim Benter, ödülü verirken yaptığı konuşmada “Eray’ın bu davranışı hepimize örnek olmuştur ve moral vermiştir. Evkaf olarak İyilik Gönüllüleri hareketini başlattık. Bunu yaparken amacımız topluma örnek olmak ve gençlerimizin karşılıksız iyilik yapmanın tadına varmalarını sağlamaktı. Eray Karacamert ise kendi kendine bir iyilik hareketi başlatarak liderlik etti. Onun bu davranışını sosyal medyada fark edince bütün İyilik Gönüllüleri  olarak çok sevindik ve kendisine teşekkür etmek istedik.” sözlerini sarf etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75