banner6

Evlat acısı

banner37

Uyuşturucudan öldüğü iddia edilen 29 yaşındaki Şükrü Rıza Atınç’ın cenaze töreninde annesi ve nenesi fenalık geçirdi. Ölümüyle Gazimağusa bölgesinde ve Çayönü köyünde büyük üzüntü yaratan Şükrü Rıza Atınç, dün son yolculuğuna uğurlandı. Cenazede Şükrü Rıza Atınç’ın annesi Nurkan Atınç ve nenesi sinir krizi geçirdi. Cenazeye katılanlar, en büyük acı olan "evlat acısına" ortak oldu...

Evlat acısı
banner151 banner143

Ahmet İLKTAÇ

Çayönü köyünde önceki günün ilk saatlerinde içerisinde sentetik cannabionid türü uyuşturucu olduğuna inanılan sigarayı içerken hayatını kaybeden 29 yaşındaki Şükrü Rıza Atınç, son yolculuğuna uğurlandı.

Lala Mustafa Paşa Camisi’nde kılınan öğle namazının ardından gerçekleştirilen cenaze töreninde gencin annesi Nurkan Atınç ve nenesi, sinir krizi geçirdi.

Gözyaşları hiç dinmeyen acılı anne ve neneyi diğer yakınları sakinleştirdi. Cenaze töreninde göz yaşları sel olup aktı.

Gencin cenazesi Gazimağusa Mezarlığı’na defnedildi.

KIBRIS’a konuşan bir aile yakını uyuşturucu illetini lanetledi. Şükrü Rıza Atınç’ın çevresi tarafından çok sevilen ve saygılı bir kişi olduğunu anlatan aile yakını, gelişmeye ihtiyacı olan ülkemizin Şükrü Rıza Atınç gibi gençlere ihtiyacı olduğunu ve gençliğin bu illetten kurtarılması için devletimizin üzerine düşeni yapması gerektiğine dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2016, 09:23
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104