banner6

EYPİO GAÜ’de hayranlarına unutulmaz bir konser yaşattı

banner37

EYPİO GAÜ’de hayranlarına unutulmaz bir konser yaşattı
banner151 banner143

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) organize ettiği Bahar Festivali etkinlikleri kapsamında birbirinden ünlü isimleri ağırlıyor.

“The Global Goals For Sustainable Development” (Sürdürülebilir Kalkınma İçin Küresel Hedefler) teması ile bu yıl gerçekleşen 2022 Bahar Festivali kapsamında GAÜ Öğrenci Hizmet Direktörlüğü tarafından organize edilen ödüllü yarışmalar ve tavla turnuvasının 1. elemesi gerçekleşti. Program kapsamında sürdürülebilir sanat faaliyetleri, voleybol ve balon topu maçları, yaratıcı kokteyl tasarımı, sokak dansları ve çeşitli oyunlar düzenlendi. Saat 20.00’de Roham ve Jacy sahne alırken saat 22.00’da da Eypio hayranlarıyla buluşarak unutulmaz bir konsere imza attı. Büyük ilgi gören konserde, hayranlarının sevgi gösterileri ile sahneye çıkan ünlü rap şarkıcısı, sevilen şarkılarını seslendirdi. Alanı dolduran kalabalık da şarkılara coşkuyla eşlik ederken, renkli görüntüler ortaya çıktı. Epio ayrıca öğrencileri konserde sahneye çıkarak hayranlarına eğlenceli anlar yaşattı.

GAÜ Bahar Festivalinin üçüncü günü olan 18 Mayıs Çarşamba günü etkinlikler yine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda, GAÜ Orkestraları Grup Transkiript’in  konseri de gerçekleşirken saat 22.00’da ise Fikri Karayel hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak. Festivalin dördüncü günü 19 Mayıs’ta ise tavla turnuvasının 3. elemesinin yanı sıra eskrim sanatı, savunma sanatı, colorfest ve daha pek çok oyun organize edilecek. Saat 20.30'da Dj Ammar Off, saat 22.00’da ise Goblean sahne alacak.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104