banner6

Faciadan dönüldü!

banner37

Girne-Değirmenlik yolunda beton mikser kamyonun 2 araca çarpması sonucu meydana gelen kazada 5 kişi yaralandı. Can pazarının yaşandığı kazada yaralananlar, kaldırıldıkları hastanelerde tedavi altına alındı

Faciadan dönüldü!
banner99

Doğan SAMER
EKİPLER SEFERBER OLDU… Girne-Değirmenlik yolunda, dün saat 17.00 sıralarında, beton mikser kamyonun 2 araca çarpması sonucu meydana gelen kazada 5 kişi yaralandı. Kaza ihbarı üzerine polis ile 112 sağlık ekipleri, seferber oldu. Can pazarının yaşandığı kazada, yaralılara ilk müdahale olay yerinde yapıldı. Yaralılar Onur Filik, Mustafa Çağlayan, Hatice Çiler Çağlayan, Cenk Durmuşlu ve Gonca Durmuşlu, kaldırıldıkları hastanelerde tedavi altına alındı.

BETON MİKSERİ TAKLA ATTI… Girne istikametine doğru seyreden Onur Filik (E-38) yönetimindeki JJ 448 plakalı mikser kamyonu, sürücüsünün dikkatsizliği sonucu kontrolden çıkıp, o esnada karşı istikametten gelen Veli Teker (E-27) yönetimindeki TPH 816 plakalı araca, daha sonra karşı istikametten gelen Mustafa Çağlayan (E-38) yönetimindeki RY 373 plakalı salon araca çarpıp takla attı. Kazaya karışan beton mikseri ile diğer araçlar, büyük çapta hasar gördü.

Halk arasında dağyolu olarak bilinen ve bugüne kadar ölümle ya da yaralanmayla sonuçlanan birçok kazanın meydana geldiği Girne-Değirmenlik yolunda, dün akşamüzeri, beton mikser kamyonun 2 araca çarpması sonucu meydana gelen kazada 5 kişi yaralandı.

Kaza ihbarı üzerine polis ile 112 sağlık ekipleri, seferber oldu. Can pazarının yaşandığı kazada yaralılara ilk müdahale sağlık ekipleri tarafından olay yerinde yapıldı.

Yaralılar Onur Filik, Mustafa Çağlayan, Hatice Çiler Çağlayan, Cenk Durmuşlu ve Gonca Durmuşlu, kaldırıldıkları hastanelerde tedavi altına alındı.

Yaralılar hastaneye kaldırıldı

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre kaza, saat 17.00 sıralarında meydana geldi.

Girne istikametine doğru seyreden Onur Filik (E-38) yönetimindeki JJ 448 plakalı mikser kamyonu, sürücüsünün dikkatsizliği sonucu kontrolden çıkıp, o esnada karşı istikametten gelen Veli Teker (E-27) yönetimindeki TPH 816 plakalı araca, daha sonra karşı istikametten gelen Mustafa Çağlayan (E-38) yönetimindeki RY 373 plakalı salon araca çarpıp takla attı.

banner134

Kaza sonucu yaralanan JJ 448 plakalı kamyon sürücüsü Filik, RY 373 plakalı araç sürücüsü Mustafa Çağlayan ve beraberinde yolcu olarak bulunan Hatice Çiler Çağlayan, Lefkoşa Devlet Hastanesi'nde; TPH 816 plakalı araçta yolcu olarak bulunan Cenk Durmuşlu ve Gonca Durmuşlu ise Girne Dr. Akçiçek Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Soruşturma devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88