Faiz Sucuoğlu, Babalar Günü mesajı yayımladı

banner37

Faiz Sucuoğlu, Babalar Günü mesajı yayımladı
banner90
banner8

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı  Faiz Sucuoğlu, Babalar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı

Bakan Sucuoğlu’nun mesajı şöyle:

banner134
 "Babalar Günü, ülkemizde ve dünyanın pek çok ülkesinde her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü babaların onuruna kutlanan özel bir gündür. Herkesin hayatında zor günlerinde elinden tutan, sıcak bir gülümsemesiyle kalbini ısıtan, sevgi ve güveni öğreneceği bir babaya ihtiyacı vardır. Yaşınız kaç olursa olsun baba figürü hayatınızın en önemli aktörüdür. Ailenin temel direği olarak görülen, güvenin, sevgi, saygı ve otoritenin sembolü babalar,  bir çınar ağacı gibi gölgesinde huzur bulduğumuz varlıklardır.

Babalarımız, çocukluk yaşlarının güç sembolü, gençler için kıymeti bilindikçe yol gösterici bir rehber, orta yaş kuşağındakiler için bilgeliğin timsalidir.

Hayatın tüm yükünü fedakârca omuzlayan, hayatımıza güç ve anlam katan, bizlere verdikleri sınırsız sevgi, destek ve güven nedeniyle babalarımıza şükran borçluyuz.

Bu anlamlı günde,  hayatta olmayanlara Allah’tan rahmet dilerken, , tüm babaların Babalar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu bir hayat diliyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75