banner6

Finalistler belirlendi

banner37

“31. Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması ve 20. Bay Kuzey Kıbrıs Yarışması 2017”nin tanıtımı The Arkın Colony Hotel’de gerçekleşti

Finalistler belirlendi
banner150 banner151 banner143

Orhan İSMAİLOĞLU


Bir Kıbrıs ada efsanesi olan ve 1984 yılından itibaren geçen 33 yıl boyunca markalaşan Bülent Günkut Prodüksiyonu “Güzellik Yarışması”nın 2017 finalistleri dün The Arkın Colony Hotel’de gerçekleşen basın toplantısıyla açıklandı. 


 “Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması 2017” kraliçeleri, “Anlamlı ve Amaçlı Güzellik” misyonu doğrultusunda “KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu” himayelerinde taçlanacak.


Bir Bülent Günkut Prodüksiyonu olarak, “31. Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması ve 20. Bay Kuzey Kıbrıs Yarışması 2017”, 28Temmuz Cuma gecesi The Arkın Colony Hotel - Girne’de, Bayrak Radyo Televizyon Kurumu (BRTK) katkılarıyla ülkemizin 2017 kraliçeleri ve bayları seçilecek 

  20 yıldır ülkemizin en uzun soluklu etkinliği olan ve Kanser Hastalarına Yardım Derneği (KHYD) himayelerinde gerçekleşen “Bay Kuzey Kıbrıs 2017”, 20’nci gurur yılında Kanser Hastalarına Yardım Derneği ve Girne Ada Lions Kulübü tarafından yapılacak davetiye satışlarının gelirinin tümü KHYD kalacak.


Yıllardan beridir devam eden ve bir Bülent Günkut Prodüksiyonu olarak, “20.Bay Kuzey Kıbrıs Yarışması” da gerçekleşecek.

 

Toplamda 20 Bin TL ödül var

 


Ülkemizin kraliçelerine ve baylarına “Anlamlı ve Amaçlı Güzellik Misyonuyla”, yüksek öğrenim ve eğitim kazanımları yanında toplam 20 bin TL nakit kazanacak 


KKTC’nin tanınma ve tanıtma seferberliğinde kalitesi ve farkındalığı tescilli uluslararası yarışmalarda Miss Kuzey Kıbrıs ve Bay Kuzey Kıbrıs’ta dereceye girenler ülkemizi temsil edeceklerdir.


Yarışmada 12 bayan ve 12 erkek yer alıyor. 

 

Miss Kuzey Kıbrıs Finalistleri: 

  Emine Uçaner,  Fulya Tilki, Ayhan Gazioğlu, İzabell Yağmur Ayaz, Rale Aydın Güleç, Sıla Yurteri

Zehra İmren, Yağmur Arslan, Semra Köroğlu, Vlada Kıraner, Meliz Deral, Şazmet Aşkın Yüksektepeli.

 

Bay Kuzey Kıbrıs Finalistleri:

  Mehmet Rifat Attar, Hasan Emin Osman, Ahmet Gargı, Ekrem İltuş, Mehti Yanaroğlu, Şemsi Yıldırım

Kubilay Akçakaya, Kaan Cingöz, Salih Özada, Mehmet Baykent, Tanca Nedim, Hikmet Tanışman.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2017, 08:28
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110