banner6

Gardiyanoğlu: Kabine değişimi Başbakan’ın uhdesinde

banner37

Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa Milletvekili Sadık Gardiyanoğlu, Kıbrıs Tv’de yayınlanan Aytuğ Türkkan ile Detay programına konuk oldu.

Gardiyanoğlu: Kabine değişimi Başbakan’ın uhdesinde
banner90
banner99

KIBRIS GAZETESİ - ÖZEL HABER

İsmi bakanlıkla anılan Gardiyanoğlu’na bu gelişmeler soruldu. Gardiyanoğlu, kabine değişikliğinin sadece Başbakan’ın uhdesinde olan bir konu olduğuna vurgu yaparak, kendisinin üyesi olduğu 5 komite ve ilçe başkanlığı görevi olduğunu anımsattı.
Gardiyanoğlu şöyle konuştu:
“Kabine değişikliği Sayın Başbakan’ın uhdesi altındadır. İşin özeti imza ile gelir imza ile gidilir. Başbakan gerekli görürse değişim yapar. Hangi arkadaşımız göreve gelirse bizim vekiller olarak görevimiz hükümetin başarılı olmasıdır. Kendi ismim de dahil olmak üzere bir çok isim ortaya atılıyor ama ne Sayın Başbakan bana böyle bir şey söyledi ne de ben böyle bir görev talep ettim. Ben bir vekilim, ilçe başkanıyım , bir de komitelerde görevliyim. Bu ara da oldukça yoğunuz Meclis’teki tek mimar benim. Hem Meclis’te kurulan depreme yönelik özel komite var, bunun yanında Başbakanlık bünyesindeki Deprem Üst Kurulu komitesi yani toplam 4 özel komite bir e hukuk ve siyasi işler komitesi üyesiyim, toplamda 5 komite ve ilçe başkanlığı görevim olduğundan oldukça yoğunum. Günün sonunda Sayın Başbakan değişiklik yaparsa takdiridir, görev alacak arkadaşlarımıza başarılar dilerim.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104