banner6

Gaye Çelik “Başarılı olmak için Güvenirlik ve kalite gerek”

banner37

Gaye Çelik “Başarılı olmak için Güvenirlik ve kalite gerek”
banner150 banner151 banner143

Ülkemizin başarılı iş kadınlarından Çeliksan Plaza direktörü Gaye Çelik yeni projelerini ve yapacaklarını Nasıl Harcayalım ekine aktardı.

Gaye hanım sizi birbirinden başarılı işlerinizle tanıyoruz.

Bize kendinizi anlatır mısınız? Merhaba, Ben Gaye ÇELİK, 1991 yılında Lefkoşa’da doğdum. Üniversite eğitimimi İngiltere’de tamamladım. Uluslararası Ticaret ve yöneticilik okuduktan sonra, masterimi Ticaret stratejisi ve girişimcilik üzere tamamladım. Sonrasında adaya 2013 yılında geri dönerek Elektrik ve Aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren aile şirketimizde Çeliksan Co. Ltd.’de göreve başladım. Şirketimiz 1987 yılında babam Savaş Çelik tarafından kurulmuş olup, 35 seneden beridir mağazacılık ve bunun yanı sıra toptan satış ve elektrik müteahhitliği alanında da faaliyet göstermektedir.

Şirketinizin başarılı ve sektöründe öncü olmasının en büyük sebebi nedir ?

Şirketimizin başarılı olmasının en büyük etkeni güvenilirlik ve kalite. Müşterilerimiz ile kurmuş olduğumuz bağ, satış öncesi ve sonrası sağlamış olduğumuz destek, ve kaliteyi her zaman en ön sırada tutma hedefimiz. Aynı zamanda sektörde lider dünya markalarını uygun fiyatlarla, ve çokça seçenek imkanı ile sunmaya devam etmemiz, yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip etmemiz de bu yolda oldukça önemli. Şirketimizin elektrik ve aydınlatma alanında yüzlerce seçeneği, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hem Lefkoşa ve Mağusa mağazalarımızda malzeme satışı olarak, aynı zamanda tüm ada genelinde ki bayi toptan satış ağımızı giderek genişleterek her yerde ürünlerimize erişimi sağlayarak , ve buna ilave olarak proje destek ve uygulama olanında sunmuş olduğumuz seçenekler başarıya ulaşmamızda büyük etkenler.

Önümüzdekı günlerde ne gibi projeleriniz var?

2022 yaz sezonu oldukça yenilikçi ve çok güzel koleksiyonların yer alacağı bir dönem olacak. Dolayısı ile bu bizi oldukça heyecanlandırıyor. Mağazalarımıza ürünler gelmeye başladı, ve almış olduğumuz geri dönüşler oldukça güzel. Bunun yanı sıra devam etmekte olan ve yeni başlayacağımız çok güzel ve prestijli iş projelerimiz var. Değerli ve başarılı kurumlar ile iş birliği içerisinde olmak ve onlarla güzel projelere imza atmak beni işimi çok sevmemden kaynaklı mutlu ediyor ve çok heyecanlandırıyor.

Her zaman bakımlı ve güzel görünüyorsunuz. Özel bakım sırlarınız var mı? Çok teşekkür ederim. Hayır herhangi bir sırrım yok ama bakımlı olmak işimizin de bir gerekliliği. O sebeple buna özen göstermeye çalışıyorum.

Çeliksan plaza direktörü olmak nasıl bir duygu ?

Gurur verici. Mevcut kurulu düzeni ve senelerdir verilen emeği devam ettirmek ve hep daha ileriye taşıma isteği en büyük motivasyonum diyebilirim.

Çeliksan Plaza mağazalarında hangi ürünler var?

Elektrik ve Aydınlatma ile ilgili herşey diyebilirim. Bu 2 iş kolu bizim için eşit şekilde yürüyor. Elektrikte kablo,boru, finiş priz-isviç malzemelerinden tutunda altyapı malzemeleri, ve ampül gruplarına kadar.. diğer yandan aydınlatma gruplarımızda hem iç mekan avize, aplik, abajur, hem de dış mekan aydınlatma olarak bahçe fenerleri ve profesyonel cephe aydınlatma malzemelerine kadar çoklu ürün gruplarımız mevcuttur. İhtiyacınız bir ev aydınlatması da olsa, büyük bir apartman, yurt, hotel, mağaza gibi proje aydınlatması ve elektrik malzeme ihtiyacı da olsa herşeyi tek bir çatı altında bir çok marka seçeneği ile ÇELİKSAN mağazasında bulabilirsiniz*.

Peki iş hayatınızda vazgeçemediğiniz kurallar varmı?

Evet var. Disiplin ve mükemmeliyetçilik. Bir işi başından sonuna her zaman takip eder, sonuç odaklı bir işleyiş şeklim vardır. Bunu ekibimde de her zaman ararım. Detaylara önem veren, tecrübeli ve güçlü bir çalışma ekibimizin de her zaman başarı ve memnuniyet getirdiğine inanmaktayım.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2022, 16:36
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110