Gazimağusa, kaliteli teknolojiyle buluştu

banner37

KKTC’nin lider teknoloji mağazalarından Teknogold, 4’üncü mağazasını açtı

Gazimağusa, kaliteli  teknolojiyle buluştu
banner90
banner99

Ahmet İLKTAÇ

Ülkemizin lider teknoloji mağazalarından Teknogold’un 4’üncü mağazası olan Teknogold Gazimağusa’nın açılışı dün yapıldı.

Larnaka Yolu üzerinde faaliyete başlayan Teknogold Gazimağusa’nın açılış törenine çok sayıda seçkin davetli ile birlikte, Gazimağusa halkı da büyük ilgi gösterdi.

Açılış töreninde H&V Ajans mankenleri de yer alırken, törenin sunuculuğunu H&V Ajans Direktörü Hayriye Vurdu yaptı. Açılışta ASEL Grup Direktörü Taşkın Ürel, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’e plaket takdim etti.

Arter: Teknogold kente değer kattı

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, böylesi güzel bir mağazanın açılışına şahitlik etmekten dolayı mutlu olduğunu söyledi. Arter, mağazanın bulunduğu yolun sürekli kullandığı bir yol olduğunu ve mağazanın inşaatı devam ederken ne olacağını çok merak ettiğini kaydetti.

banner134
Teknogold ismini görünce de sevindiğini anlatan Arter, böyle bir mağazanın hem şehrimizi hem de Larnaka Yolu olarak bilinen caddenin kalitesini yukarılara çekeceğini bildirdi.  Tekogold ailesine kentimize böylesi bir kaliteli mağazayı kazandırdıkları için teşekkür eden İsmail Arter, şehrimizde böylesi bir mağazanın eksikliğinin hissedildiğini de dile getirdi.

İsmail Arter, her yeni işyeri kendileri için bir gurur kaynağı olduğunu sözlerine ekledi.

Ürel: En ucuz ve en kaliteli hizmeti veriyoruz

ASEL Grup Direktörlerinden Atay Taşkın Ürel, mağazalarının açılışına katılanlara teşekkür ederek başladığı konuşmasında teknoloji hızlı bir şekilde geliştiğini ve buna paralel olarak da teknoloji marketleri de aynı oranda ihtiyaç konumuna geldiğini söyledi.

Ürel, Gazimağusa’da Teknogold mağazasını açarak halka faydaları olacağı için heyecanlı olduklarını kaydetti. Teknogold markasının her geçen gün daha da gelişmekte olduğunu anlatan Ürel, iş arkadaşlarına gece gündüz demeden çalışarak Teknogold ismini bir marka haline getirdikleri için teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi. Ürel, Teknogold mağazaları rahipsiz kampanyalar düzenleyerek müşterilerine hem en ucuz, hem de kaliteli hizmeti vermeyi başarmakta olduğunu dile getirdi.

Hedeflerinin her zaman yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunu ifade eden Ürel, bu kapsamda satış sonrası süreçlerde hizmetlerini bir adım daha ileriye taşıyarak müşterilere evlerinde ve işyerlerinde hizmet verdiklerini açıkladı.

Ürel, Teknogold mağazalarında satışı yapılan tüm ürünlerin garanti süreleri boyunca Kıbrıs’taki yetkili servisler tarafından garanti altında olduğunu aktardı. Ürel, Teknogold’un Kıbrıs genelinde 4’üncü mağazası olan Teknogold Gazimağusa’nın tüm halkımıza hayırlı olmasını diledi.
 

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2018, 09:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75