Gazimağusa’da kurşunlama!

banner37

Gazimağusa’nın popüler mekanlarından Thrones isimli bar, kimliği meçhul bir şahıs tarafından kurşunlandı; kamera kayıtlarını inceleyen polis her yerde saldırganı arıyor

banner87
Gazimağusa’da kurşunlama!
banner90
banner99

MEKANA 4 EL ATEŞ... Gazimağusa’nın popüler eğlence mekanlarından Thrones isimli bar, kimliği meçhul bir şahıs tarafından kurşunlandı. Kar maskeli olup, bir araç içerisinden binanın dışına 4 el ateş açan kimliği meçhul bir erkek şahıs, polis tarafından her yerde aranıyor. Korkutan olay, ekim ayında, Thrones’ta güvenlik görevlisi olarak görev yapan Yasin Sarıkoç’un ayağından vurulması olayını hatırlattı. Polis Sarıkoç’u vuranı hâlâ bulamazken, olayın hesaplaşma mı olduğu sorusunu akıllara getirdi.
 

Sedef BOŞNAK
 

Gazimağusa, dün güne silah sesiyle uyandı. Bölgenin en popüler eğlence mekanlarından biri olan Thrones isimli bar, kimliği meçhul bir şahıs tarafından kurşunlandı.
   Büyük şans eseri olayda can kaybı ya da yaralanma yaşanmadı. Kurşunlama sonucu, binanın yan camı hasar gördü.

İncelenen kamera kaydında, kullandığı araç içerisinden barın dışına ateş açan şahsın maske giydiği öğrenildi.

Arabadan 4 el ateş açıp kayıplara karıştı
 

Kar maskeli olup, bir araç içerisinden binanın dışına 4 el ateş açan kimliği meçhul saldırgan, polis tarafından her yerde aranıyor.
   Geçtiğimiz ekim ayında, Thrones’ta güvenlik görevlisi olarak görev yapan Yasin Sarıkoç da bina içerisinde, İ.M. tarafından ayağından vurulmuş ve kalça kemiği kırılmıştı.
   Güvenlik görevlisini vuran şahıs halen aranırken, olayda kullanılan silahı saklayan Emre Fırat, ileride yargılanmak üzere ödediği 8 bin TL nakdi teminatla serbest kalmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108