banner6

Gece kulübünde husumetlisini bıçakladı

banner37

Alayköy’de faaliyet gösteren bir gece kulübünde gerçekleşen bıçaklama olayıyla ilgili aranan 23 yaşındaki N.C.Y., bir hafta sonra yakalandı

Gece kulübünde husumetlisini bıçakladı
banner151

Emine UYSAL ÇALUDA

Alayköy’de faaliyet gösteren bir gece kulübünde gerçekleşen bıçaklama olayıyla ilgili aranan 23 yaşındaki N.C.Y., bir hafta sonra tutuklandı.


“Yaralama”, “Ciddi darp” ve “Kanunsuz bıçak taşıma” suçlamalarıyla tutuklanan zanlı, dün sabah tutukluluk talebiyle Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. 


Yargıç Mine Ozankaya’nın huzurunda görüşülen davada KKTC Başsavcılığı adına Savcı Hasan Boşnak, tanık olarak polis memuru Toykan Gülerler’i dinletti.


Mahkemede yeminli şahadet veren Gülerler, 23.11.2021 tarihinde zanlının saat 01.30’da Alayköy’de faaliyet gösteren bir gece kulübünde arasında önceden husumet olan O.T.’yi elinde bulundurduğu ve henüz tespit edilemeyen kesici aletle sol koltuk altına sokup, 3 santimlik kesi oluşmasına neden olduğuna vurgu yaptı.


Gülerler, zanlının olay mahallinden kaçtığını ve 2 Aralık’ta yakalandığını ancak tahkikatın devam ettiğini belirterek, üç gün tutuklu kalmasını talep etti.


Yargıç Mine Ozankaya, talebi onayladı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110