banner6

Gemikonağı’nda trafik felç oldu

banner37

Gemikonağı’nda, trafik güvenliği açısından tehlike yaratan yol kenarındaki çam ağaçlarının kesilmesi için yol güzergahı değiştirilince, uzun araç kuyrukları oluştu

Gemikonağı’nda trafik felç oldu
banner151

Güren TİLKİ

Lefke ilçesine bağlı Gemikonağı’nda, trafik güvenliği açısından tehlike yaratan yol kenarındaki çam ağaçlarının kesilmesi için yol güzergahının değiştirilmesi, trafik işkencesine dönüştü.

Kaymakamlık ve Orman Dairesi ekiplerince ağaçlar kesilirken, yol güzergahının değiştirilmesi, uzun araç kuyruklarının oluşmasına neden oldu.

  Trafik, Gemikonağı sanayi bölgesi içerisinden verilirken, burada tam bir trafik keşmekeşi yaşandı ve araç kuyruğu Cengiz Topel Anıtı’na kadar uzadı.

Gemikonağı sanayi bölgesinde yol kenarlarına gelişigüzel park edilen araçlar, trafik akışını büyük ölçüde engelleyerek araçların bölgede sıkışıp trafik yoğunluğuna neden oldu.

Trafikte işkence yaşayan sürücüler, böyle bir ağaç kesiminin, trafiğin daha az olacağı hafta sonu neden yapılmadığını sordu.

Sürücüler ayrıca, gerekli tedbirleri almayıp sanayi bölgesi içinde araçların gelişi güzel park edilmesine karşı önlem almayan belediyeyi suçladı.

Trafikte sinirleri gerilen sürücüler arasında bazı gerginlikler de yaşandı.
 

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110