banner6

'Genç Kadın ve Çocukları' yararına yemek

banner37

Kıbrıs Genç Kadınlar Derneği (GEKAD), “Genç Kadın ve Çocukları” yararına yeni yıl gala yemeği etkinliği düzenledi.

'Genç Kadın ve Çocukları' yararına yemek
banner151 banner143

GEKAD’dan yapılan açıklamaya göre, 130 genç kadın ve çocuğuna yardım amaçlı gerçekleşen etkinliğe, Başbakan Yardımcısı, Maliye Bakanı Serdar Denktaş ve eşi, Sağlık Bakanı Faiz Sucuoğlu ve eşi ile kalabalık sayıda bir davetli grubu katıldı.

GEKAD Kurucu ve Genel Başkanı Hatiç Kürşad gecede yaptığı konuşmada, atmosferin kendilerini mutlu ettiğini, gururlandırdığını ve en önemlisi dernekleri için umut verdiğini söyledi ve bağış yapan, katkı koyan, bu projenin gerçekleşmesine yardım eden herkese teşekkür etti.

Yenicami Anaokulu bazı öğrenci ve annelerinin de bulunduğu 130 Genç Kadın ve Çocuğuna Yardım Projesi’ne Dedezade, Galabalık Fish Restaurant, Shaggy, Berlin Institut, Altınbaş, Beimex, Babycare, MRB, Yenikent FloraLab ve Selamlique,  sponsor olarak destek verdi.

Dernek, Çarşamba günü Yenicami Anaokulu’ndaki çocuk ve annelerini ihtiyaçlarıyla buluşturacağını ,ayrıca okulun ihtiyacı olan beş bilgisayar ve beş projeksiyon aletinin GEKAD üzerinden okula bağışlandığını ve en kısa zamanda okula verileceğini bildirdi.

GEKAD, Emine Kaner’in katkılarıyla yarın Çağlayan Çocuk Yurdun’da kalan çocuklara da yeni yıl yemeği verecek.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2016, 11:54
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104