Genel Tarım Sigortası Fonu listelerinde askıya alınan köyler

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı ile Genel Tarım Sigortası Fonu’na yapılan tahıl ( Arpa, Buğday Yulaf, Tritikale), hâsıllık, baklagil, nadas, sebze, narenciye, meyve ağacı, zeytin, harup, bağ ve diğer ağaç beyanları için hazırlanan askı listeleri köy ve üretici bazında askıya alındı.

Genel Tarım Sigortası Fonu listelerinde askıya alınan köyler
  • 12 Ekim 2017, Perşembe 14:42

Genel Tarım Sigortası Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, ikameti olmayan köylerin askı listeleri Genel Tarım Sigortası Fonu ve/veya ilgili tarım dairelerinde görülebilecek.

İtirazlar 20 Ekim tarihine kadar 5 TL karşılığında alınabilecek. 
          
İtirazlar kaza ve/veya bölge tarım dairelerinde ve Genel Tarım Sigortası Fonu’nun yeni binasında alınacak ve ne şekilde itiraz yapılacağı askı listelerinden öğrenilebilecek.

Askı listelerine itiraz edilmemesi halinde askı listelerindeki bulguların doğru kabul 
edilerek işlem yapılacağı belirtildi.

Askıya alınan köyler

Askı listeleri askıya alınan köyler şunlar:

“İskele Kazası:Ağıllar, Altınova, Ardahan, Aygün, Boğaziçi, Boğaztepe, Ergazi, İskele, Kalecik, Kaplıca, Kurtuluş, Kuzucuk, Mersinlik, Ötüken, Sınırüstü, Topcuköy, Turnalar, Yarköy

Yenierenköy bölgesi: Adaçay, Avtepe, Boltaşlı, Derince, Dipkarpaz, Esenköy, Gelincik,  Kaleburnu, Kuruova, Sipahi, Taşlıca, Yenierenköy, Yeşilköy, Ziyamet

Lefkoşa kazası: Lefkoşa, Alayköy, Denya, Gönyeli, Kanlıköy, Mammari, Gürpınar, İkidere, Türkeli, Yılmazköy, Hamitköy 

Geçitkale Bölgesi: Akova, Arıdama, Alaniçi, Çınarlı, Geçitkale, Mallıdağ, Tatlısu, Yamaçköy, Yıldırım

Gönendere bölgesi: Çamlıca, Ergenekon, Gönendere, Görneç, Nergisli, Pınarlı, Serdarlı, Sütlüce, Tirmen, Ulukışla

Gazimağusa kazası: Gazimağusa, Avgoro, Dörtyol, Güvercinlik, Korkuteli, Kurudere, Mormenekşe, Mutluyaka, Pirhan, Şehitler, Tuzla, Yeniboğaziçi, Derinya

Akdoğan bölgesi: Akdoğan, Beyarmudu, Çayönü, Düzce, İncirli, İnönü, Köprülü, Paşaköy, Pile, Turunçlu, Türkmenköy, Vadili, Ksilodimbu, Aslanköy

Girne batı bölgesi: Alsancak, Edremit, Ilgaz, Karaman, Karaoğlanoğlu, Karşıyaka, Lapta, Malatya, Yeşiltepe, Zeytinlik

Girne doğu bölgesi: Arapköy, Bahçeli, Beşparmak, Beylerbeyi, Çatalköy, Doğanköy, Esentepe, Girne, Karaağaç, Karakum, Ozanköy 
 
Girne Boğaz bölgesi: Boğazköy, Ağırdağ, Dağyolu, Dikmen, Göçeri, Güngör, Kömürcü, 
Pınarbaşı, Taşkent.” 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 BAF ÜLKÜ YURDU 0 0 0 0 0 0
2 BİNATLI YSK 0 0 0 0 0 0
3 CİHANGİR GSK 0 0 0 0 0 0
4 ÇETİNKAYA TSK 0 0 0 0 0 0
5 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 0 0 0 0 0 0
6 ESENTEPE KKSK 0 0 0 0 0 0
7 GENÇLİK GÜCÜ TSK 0 0 0 0 0 0
8 GİRNE HALK EVİ 0 0 0 0 0 0
9 GÖNYELİ SK 0 0 0 0 0 0
10 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 0 0 0 0 0 0
11 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 0 0 0 0 0 0
12 LEFKE TSK 0 0 0 0 0 0
13 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 0 0 0 0 0 0
14 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 0 0 0 0 0 0
15 TÜRK OCAĞI LİMASOL 0 0 0 0 0 0
16 YENİCAMİ AK 0 0 0 0 0 0
yukarı çık