Gezi teknesi battı, yol trafiğe kapandı

banner37

Tüm yurtta etkili olan sağanak yağışlar, Karpaz bölgesinde zarara neden oldu

banner87
Gezi teknesi battı, yol trafiğe kapandı
banner90
banner99

BARINAKTA BATTI… İskele-Boğaz Balıkçı Barınağı’nda demirli bulunan, Hüseyin Aslanyürek’e ait gezi teknesi, olumsuz hava koşulları nedeniyle su alarak battı. Büyükkonuk-Kaplıca anayolu ise toprak kayması nedeniyle trafik akışına kapatıldı. Trafik akışı Kaplıca-Balalan anayolundan sağlanırken, Büyükkonuk Belediyesi, toprak kayması olan yolda temizlik çalışması başlattı.

Ayşe BULUT

Ülke genelinde etkili olan sağanak yağışlar Karpaz bölgesinde zarara yol açtı. Şiddetli rüzgar ve sağanak yağış nedeniyle barınakta demirleyen bir gezi teknesi su alarak batarken, Büyükkonuk-Kaplıca anayolunda meydana gelen toprak kayması nedeniyle bu yol trafik akışına kapatıldı.

Günlerdir, yer yer etkili olan ve kimi zaman şiddetli rüzgarla gelen sağanak yağışlar İskele-Boğaz Balıkçı Barınağı’ndaki bir gezi teknesinin su alarak batmasına neden oldu.

Hüseyin Aslanyürek’e ait olan gezi teknesi, bağlı bulunduğu İskele-Boğaz Balıkçı Barınağı’nda dün şiddetli rüzgar ve sağanak yağış nedeniyle su alarak battı.

Büyükkonuk-Kaplıca anayolu kapandı

Günlerdir etkili olan sağanak yağışlar nedeniyle dün sabah Büyükkonuk – Kaplıca anayolunda toprak kayması meydana geldi.

Yağışlar nedeniyle yumuşayan toprak, beraberindeki taş ve bitkilerle birlikte anayola kaydı.

Meydana gelen toprak kayması nedeniyle polis Büyükkonuk-Kaplıca anayolunu trafiğe kapattı ve trafik akışını Kaplıca-Balalan anayoluna yönlendirdi.

Büyükkonuk Belediyesi’ne bağlı ekipler de Büyükkonuk-Kaplıca anayolundaki toprak, taş ve bitkileri temizlemek için çalışma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108