Girne’de İnternet kesintisi

banner37

Girne’de İnternet kesintisi
banner99

banner134
Lefkoşa-Girne yolundaki yol çalışmaları sırasında yeraltı kablolarının kopması nedeniyle Girne'de internet hizmetinde kesinti yaşandığı bildirildi.

Telekomünikasyon Dairesi’nden yapılan açıklamada, ekiplerin, internet hizmetinin kısa sürede yeniden tesis edilmesi için acil olarak duruma müdahale etttiği kaydedildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
umutsuz vatandaş
umutsuz vatandaş - 2 ay Önce

Yapılan yol çalışmasının bu kışı bile çıkartması meçhulken çalışma sırasında yarattığı hasarların maddi manevi boyutu hesaplanamaz düzeydedir. Bugün Girne bölgesinde online eğitim için internete ihtiyacı olan binlerce öğrenci yol çalışması sırasındaki kabloları koparan işçilerin dolayı mağdur olmuştur. Kabloların nereden hangi derinlikte geçtiğinin dahi planı olmayan ülkemizde akıllara zarar verecek şekilde bir asfalt ve göz yamama çalışması var gücüyle sürdürülmektedir. Zemini kuvvetlendirmeden üzerine yeni dökülen asfalt yüzeyde şu anda dahi çökme miktarı önceki halini aratmaz haldedir. Monaco caddelerinde F1 araçlarının dahi hızla yarışabileceği düzlük ve kalitede yollar varken bizim ülkemizde bunlar yaşatılıyor halka. Yolu olmayan halkın nereye gitmesini bekliyor yönetiyorum diyenler. En azından hizmete davet ediyoruz yönetme hevesinde olanları.

SIRADAKİ HABER

banner75