banner6

GKK tarafından resepsiyon düzenledi

banner37

GKK tarafından resepsiyon düzenledi
banner151 banner143

Toplumsal Direniş Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Pazar günü akşam 19.30’da Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı tarafından Boğazköy’de Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı karargâh bahçesinde, Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı’nın kuruluş yıl dönümü vesilesiyle resepsiyon düzenlendi.

Resepsiyona, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Başbakan Ersan Saner, Güvenlik Kuvvetleri Komutan Tümgeneral Zorlu Topaloğlu katıldı.

Yakın Doğu Üniversitesi Kurucu Rektörü Suat Günsel ve Kıbrıs Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir’de etkinliğe katılan isimler oldu.

Güvenlik Kuvvetleri Komutan Tümgeneral Zorlu Topaloğlu resepsiyonda bir konuşma gerçekleştirdi. Topaloğlu konuşmasında, Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı’nın TMT’den aldığı şanlı görevini bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da layıkıyla yerine getirmeye devam edeceğini söyledi.

Tümgeneral Zorlu Topaloğlu, Kıbrıs’ın fethinin 450’nci, Türk Mukavemet Teşkilatının 63’üncü ve Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı’nın 45’inci kuruluş yıldönümlerini kutlamaktan büyük onur ve gurur duyduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2021, 19:03
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104