'Gözlerinde Girne Mavisi'

banner37

Turizm ve Çevre Bakanlığı Müsteşarı, müzisyen İsmet Esenyel tümünün de sözü ve müziği kendisine ait parçalardan oluşan yeni albümünü çıkardı.

banner87
'Gözlerinde Girne Mavisi'
banner90
banner8

Tünay MERTEKCİ

Turizm ve Çevre Bakanı Müsteşarı, müzisyen İsmet Esenyel, tümünün de sözü ve müziği kendisine ait şarkılardan oluşan “Gözlerinde Girne Mavisi” isimli albümünü çıkardı.

KIBRIS Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir ve KIBRIS Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ali Baturay’a albümünü takdim eden Esenyel, sözü ve müziği kendisine ait 11 eserden oluşan albümünü sunmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Şarkıların genelde 70’li yılların esintisinden oluştuğunu söyleyen Esenyel, dinleyicilerinin severek dinleyeceği bir albüm çıkarttığını ifade etti.

Modası geçen, popüler tarzda şarkılar yapmaya çalışmadıklarını belirten Esenyel, “Her zaman dinlenebilecek, başucu şarkıları olabilecek seviyede şarkılar yaptık. Umarım beğenilir” dedi.

“Gözlerinde Girne Mavisi” isimli albümde piyano, bas gitar ve akordeonda Niyazi Nasıfoğlu, klavyede İsmet Esenyel, gitarda M. Ali Akçal, flüt ve panflütte Serhat Akpınar, dijital mastering olarak Opus Music Record ve Çağıl İşgüzar da görev aldı.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 09:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75