banner6

Güler misin ağlar mısın?

banner37

Ülkemizin her köşesinde ağlanacak halimize güldüren görüntüler dikkat çekiyor… İşte Aydınköy'de, ana yol kenarından bir “memleket manzarası”...

Güler misin ağlar mısın?
banner151 banner143

Güren TİLKİ

Güzelyurt-Aydınköy anayolunda, ağlanacak halimize güldüren görüntü herkesi hayretler içerisinde bırakıyor. Bölgedeki elektrik direklerinden birisinin muhtemelen bir kaza sonucu yarısının kopması ortaya tuhaf bir görüntü çıkmasına neden oldu.

Aktif elektrik bulunan tellerin tuttuğu direğin bir bölümü koptu. Elektrik direğinin üst kısmı, tellere bağlı şekilde duruyor. Direk, elektrik yüklü tellerde asılıymış gibi bir görüntü veriyor.

Üstelik bu durum bölgede yaşayanlar için büyük tehlike içeriyor. Bölgede, kopan direğin parçaları da ortada yok.

Yoldan geçip gidenlerin dikkatini çeken direğin hali herkesi güldürüyor. Olaya tanık olan vatandaşlar, “Ülkemizde herhangi bir olay veya durum için artık ‘olmaz’ dememek lazım… Sıkça hayretler içinde kalıyoruz. Buradaki görüntüye bakıp gülüyoruz ama ortada ciddi bir ihmal var. Olay komik ve basit gibi görünüyor ama aslında memleketin halini temsil eden çok ciddi bir görüntüdür” diyor.

Bölge halkı, bu durumun uzun zamandır böyle olduğunu belirterek, “Bu komik durumu gazeteye yazın, belki gelip tamir ederler. Başımıza düşecek, birine bir şey olacak. Bu sorumsuzluk son bulsun” diye konuşuyor.

Aynı bölgede, boş arazi içerisinde yerde atılı duran bir aydınlatma direğinin lambası da dikkat çekici.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2017, 08:16
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104