Güngördü: Sosyal mesafe, maske takma ve kişisel hijyen kurallarına mutlaka uyalım

banner37

Güngördü: Sosyal mesafe, maske takma ve kişisel hijyen kurallarına mutlaka uyalım
banner90
banner99

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, bayramların sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu, toplumsal barışın, millet olma bilincinin ve birlikte yaşama iradesinin güç kazandığı günler olduğunu belirtti.

Güngördü, yayımladığı Kurban Bayramı mesajında, bu nedenle, saygılı ve hoşgörülü davranarak, mutlu ve sevgi dolu bir Girne için birlikte hareket etme çağrısında bulundu.

banner134
“KURALLARA UYALIM… SOSYAL MESAFE, MASKE, KİŞİSEL HİJYEN”

Koronavirüs salgınına karşı vatandaşların Kurban Bayramı’nda da tedbirleri elden bırakmaması gerektiğinin altını çizen Güngördü şunları kaydetti:

“Bayramlarda eş, dost, akraba ziyaretleri çok yoğun geçiyor. Ama hepimizin de bildiği gibi aylardır dünyayı kasıp kavuran bir salgınla mücadele ediyoruz. Salgının etkilerini minimize etmek için Ramazan Bayramı’nda olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da kurallara uyalım ve salgına karşı kendimizi muhafaza edelim. Ziyaretler sırasında sosyal mesafe, maske takma ve kişisel hijyen kurallarına mutlaka uyalım. En içten dileklerimle herkesin Kurban Bayramını kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75