banner6

Günlük burç yorumları

banner37

31 Ocak 2023 Salı

Günlük burç yorumları
banner150

banner150

banner99

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Özellikle de aşk ve romantizmle ilgili konular söz konusu olduğunda, hayatınızdaki her ayrıntıya aşırı takılmamaya dikkat edin. Tamamen tesadüf sonucu oluşmuş kanıtlara dayanarak gülünç bir şekilde anlamadan hüküm veriyorsunuz. Doğru olduğunu bile bilmediğiniz şeylerin üzerinde çok kafa yormayın. Belli konulardaki gücünüzü serbest bırakın ve özgüveninizi yeniden inşa etmeye odaklanın. İş yerinde büyük bir başarı elde etmek için gereken tüm yeteneklere sahipsiniz. Son zamanlarda, risk almak konusunda biraz daha cesaretli hissediyor olabilirsiniz. Evet, belki yeni şeyler denemenin zamanı geldi, orijinal fikirlerinizi sunmaya cesaret edin. Mevcut durum güvenli olabilir, ancak bu pek de eğlenceli değil. Kariyerinizden daha çok zevk alacak ve onu gerçekte kim olduğunuza göre ayarladığınızda daha başarılı olacaksınız. Bu önemli sıçramayı yapmanın zamanı geldi.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Özellikle kalple ilgili meseleler söz konusu olduğunda harekete geçmek için endişeleniyorsunuz. Çok erken davranmamaya dikkat edin. Devam etmeden önce siz ve sevdiklerinizin aynı görüşte olması önemli. Herkesin mutlu bir şekilde yaşadığı kitabın sonuna inanmaya hazırsınız. İlk önce bunun yalnızca bir hikaye olduğunu fark edin. Mücadeleci bir tutum sergilemekten çekinmeyin ancak öfkenizi yatıştırdığınızdan emin olun. İş yerinde zorlandığınız zaman, bir kerede yalnızca bir şey üzerinde konsantre olabiliyor olmanız gerek. Ancak bugün, etrafınızdaki olaylar yüzünden dağınık hissedebilirsiniz ve konsantrasyonunuz bozulabilir. Telefon görüşmeleri, çeşitli sesler, yardımınızı isteyen insanlar vb ... Tüm bu engellere son vermek için bir şeyler yapmanız gerekebilir. Ama aynı zamanda sakin olmaya da çalışmalısınız.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Özellikle aşk ve romantizmle ilgili konular söz konusu olduğunda, maceracı bir yaklaşım benimseyin. İşler yolunda gitmediğinde, karamsarlığa kapılıp moralinizi bozmayın. Tutumunuzu değiştirmek size kalmış bir şey. Dudaklarınızı aşağı doğru büzünce değil, yukarı doğru kaldırınca her şeyin düzeleceğine inanın. En ufak sorunu dert etmeyi bırakın, her şey olacağına varır. İş ilişkisi kurduğunuz kişilerle iletişim kurmak sizin için elzem. Günün büyük bölümünü telefonda ya da birikmiş evrakların arasında geçirebilirsiniz. Bugün biraz stresli bir gün olabilir. Üstesinden gelinmesi gereken bir gün. Yapabiliyorsanız, yardım alın. Her şeyi vaktinde yetiştirebilmek için en az üç kişi daha lazım! Yardım alın.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Şaşırtıcı bir mesaj/telefon alabilirsiniz. Belki gelen kutunuzda olağandışı bir e-posta bulabilirsiniz. Tanıdık birinin size olan romantik ilgisini ifade etmeye karar verdiğini görebilirsiniz. E-postanız çok garip ve eğlenceli mesajlarla dolu olabilir. Nasıl cevap vereceğinizi düşünmeniz gerekecek. Veya eski bir sevgilinizden bir mesaj alabilirsiniz. Bu tür mesajlardan şu anki sevgilinizi haberdar edip onu üzmeyin! İş yerindeki diğer insanlardan sorumluysanız, özellikle daha büyük bir projeye yeni başlıyorsanız, işi daha zeki bir şekilde temsil etmek için bugünün özelliklerinden faydalanabilirsiniz. İnsanlara en uygun işleri vermek için, her iş için hangi insan türünün doğru olduğunu düşünmek önemlidir. Bugün, genel olarak çevrenizdeki insanlara ve onların ihtiyaçlarına karşı duyarlı olmalısınız ...

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Öfkenin yapıcı bir şekilde nasıl serbest bırakılacağını öğrenmek çok önemli. Sizin için bunu yapmak zorsa, cesur olun. Unutmayın ki, çoğu insan için bu çok zor bir şey ama imkansız değil! Duygularınızı, içinizde inşa etmektense ortaya çıktıkları anda, serbest bırakmak ve ifade etmek gerekir. Çünkü duygularınız içerde hapsettiğinizde, derinleşebilir ve büyüyebilir ve bu genellikle bir patlamaya yol açar. Etkili bir iletişim düşünün, böylece öfkelendiğinizde bunu ifade edin. İçinizdeki savaşçı bugün karışabilir ve eylemlerinizle ilgili bazı şüpheleriniz olabilir. Her zaman doğru yolda olduğunuz konusunda kendinize güvenin. Dünyanızda biraz gerginlik olduğunu fark edebilirsiniz, ancak üzerinde fazla uğraşmamaya çalışın. Bu sadece bir geçiş aşamasıdır, aşırı tepki vermemeli ve yaptığınız şey hakkında tamamen haksız olduğunuzu düşünmemelisiniz.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Şehvetli tarafınız bugün kendini gösterebilir ve etrafınızdaki insanları çekici bulabilirsiniz. Erotik romanlar ve filmler birdenbire ilginizi çekebilir. Romantik karşılaşmalar yoğun ve tutkulu olacak bu yüzden onlar için yeterince vakit ayırdığınızdan emin olun! İyi eğlenceler! İş yerinizdeki yanlış anlaşılmaları gidermek için iyi bir gün. İlerici, pozitif bir zihin çerçevesi içinde olacaksınız. Bu tutum, meslektaşlarınızla veya müşterilerinizle yaşadığınız tüm problemler üzerinde çalışmanıza yardımcı olacaktır. Çok duygusallaşmadan durumlara nesnel olarak bakabileceksiniz. Problem çözme yeteneğiniz bugün daha da artacaktır. Şu anda aklınıza gelen fikirlere güvenin! Doğru olanı savunmakta tereddüt etmeyin. Bu güçlü insanları karşınıza almak anlamına gelse de.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Çoğu zaman, güçlü görüşlere sahip olmak ve yaklaşımınızda bağımsız ve istekli olmak iyi bir şeydir. Ancak, bu tutumla insanları kendinize yaklaştırmayı umarken onları sizden uzaklaştırabilirsiniz. Aşk hayatınızda başa çıkmanızın zor olabileceği inatçı ama hassas bir tutum var. Sevgilinizde daha duygusal bir yaklaşım sergilerken diğer şeylere karşı daha zihinsel bir tavır takınıyorsunuz. İç görünüz, yaratıcılığınız ve icat kabiliyetiniz tüm hızıyla ilerliyor ve yeni fikirler fazla fazla ve hızlı geliyor; bununla birlikte, kendinizi bu konuda çok fazla sıkıcı, sıradan görevlere yakalanmış bulabilirsiniz. Fiziksel enerji bol miktarda, böylece ev işlerine bakabilir ve zevk aldığınız şeyi yapabilirsiniz. Hızınızı ayarlamayı unutmazsanız, sonuçlar üretebileceksiniz. Çok sıkı çalışın, çok yorulacaksınız!

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Şu an aşk hayatınızı daha iyi hale getirmeye çalışıyor olabilirsiniz. Bu sizin için hiçbir zaman kolay olmadı. Eski sevgilinize karşı olan duygularınızdan kurtulmaya çalışıyor olabilirsiniz. Bu süreçte, büyük potansiyele sahip bir ilişkide olabilirsiniz. Geçmişte kalan kötü enerjilerin şu anki aşkınızı etkilemesine izin vermeyin. Sevgilinizle geçirdiğiniz özel anlara odaklanın ve onları anlamlı kılın! İşinizde mükemmel olmalısınız. Akrep, kariyerini ve yaşamını kontrol altına almaktan daha fazla bir şeyden hoşlanıyor olamaz! Bugün, bazı görevleri yerine getirirken ya da müşterileriniz ve meslektaşlarınızla konuşurken güçlü bir başarı hissine sahip olacaksınız. Bilgili ve güvenilir olduğunuzu kanıtlayacaksınız ve bu iyi bir şey. Gelecekte ilerlemenize yardımcı olacak güçlü birini etkileyebilirsiniz.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Çok uzaklardan aldığınız bilgiler, konu hakkında daha fazla bilgi edinme tutkunuzu arttırabilir. Yeni bilgilerinizi, bir ortakla giriştiğiniz projenizde kullanmak isteyebilirsiniz. Şu anda son derece sezgiselsiniz, bu yüzden eğer karar vermeniz gerekiyorsa kesinlikle kalbinizi dinlemelisiniz. Telepatik yeteneklerinizi de geliştirebileceğiniz bir gün olacak! İyimserlik ve öngörü, hayatınızın sorumluluğunu üstlenip yeni fırsatlar aradığınız için bugünün anahtar kelimeleri olacak. Başkalarıyla konuşma, hem kişisel hem de kariyer açısından muhtemel genişlemeye yönelik fikirleri ortaya çıkarıyor ve bir takım mektuplar almanız veya telefon görüşmeleri yapmanız olası. Belki başka bir şehre taşınmayı bile düşünebilirsiniz. Acele etmemeye dikkat edin. Dikkatli bir şekilde planlarsanız, her şey istediğiniz yönde gidecek.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

İşinizle ilgili olarak çok organizesiniz. En küçük eylem bile sizin için önceden belirlenmiştir. Yaratıcılığınız ve öz denetiminiz söz konusu olduğu sürece kanıtlayacak hiçbir şeyiniz yok. Bugün, bu bilgiyi başkalarıyla paylaşmaya başlamanız için tüm unsurlar orada. Diğer insanlar yalnızca sizden öğrendiklerinden faydalanmayacak, aynı zamanda kendiniz hakkında iyi hissedeceksiniz. Sahip olduklarınızı başkalarıyla paylaşmaktan korkmayın.

Son zamanlarda, gerginlik ve stres biriktiriyorsun. Ne yazık ki, bugün de çevrendeki insanlara güvenip durumunu daha iyi hale getiremeyecek konumda olacaksın. İlişkinde, partnerinin ne istediğini öğrenebilir ve isteklerinizin örtüşmediğini görebilirsin. İlişkinize yeni enerjiler enjekte etseniz iyi olur.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Çok sevdiğiniz biri bugün işlerin gidişatına duyduğu memnuniyetsizliği ifade edebilir. Her adım attığınızda bir gerginlik çıkıyor bu da bugün olayların patlayıcı nitelikte olmasına neden olabilir. İnsanları harekete iten bir enerji var ve sizin için bu, huzursuzluk, bir şeyleri acilen yapma gereksinimi anlamına geliyor. Ne yazık ki, ne yaparsanız yapın eğer dikkatli olmazsanız, bir zıtlıkla karşılaşmanız muhtemel. İnsanların bugün sizin hakkınızda söylediklerine karşı olağan dışı bir duyarlılık gösterebilirsiniz. Normalde kendinize güveniyorsunuz ve hiç kimse sizi yeterince öz saygıya sahip olmadığınız konusunda suçlayamaz! Ama bugün eleştirel bir insanla karşılaşırsanız kendinizi birazcık aşağı hissedebilirsiniz. Bir patron, müşteri ya da meslektaş, sizi sinirlendirecek düşüncesiz bir yorum yapabilir. Anın enerjisinden kendinizi uzak tutun ve objektif olmaya çalışın.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Şu anda ailesel sorumluluklar sizi çok meşgul ediyor olabilir. Bugün çocuklarınızla vakit geçiriyor, onları farklı aktivitelere yönlendiriyor ve kişisel işlerinizi halletmeye çalışıyor olabilirsiniz. Şu an her şeyle ilgilenecek zamanınız olmayabilir bu yüzden sadece önemli şeylere odaklanın. Bu arada, bugün çok neşeli bir gün olacak. Çocuklarınızla şarkı söylemeyi veya sevgiliniz/eşinizle yakınlaşmak eğlenceli olabilir. İşle ilgili her ortamda sürtüşmeler yaşanabilir. Siz bireysel enerjiniz ve inancınızla tüm bunların üzerinden akıp geçiyorsunuz. Kendinizi vermeye istekli olsanız da mevcut şartlar sizi engelliyor. Sabırsızca atılarak, otoriteyi ve kuralları zorlayarak karşılık veriyorsunuz. Sakin olun. Yakında, çok yakında, biri sizin muhteşem fikirlerinize kulak verecek...

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2023, 11:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104