banner6

Günlük burç yorumları

banner37

13 Ocak 2023 Cuma

Günlük burç yorumları
banner99

Koç: 21 Mart-20 Nisan

İş ve finans konuları bugün umut vaat ediyor olsa da, kendinizi bu meselelere katılma ihtiyacı ile evde kalma ve rahatlama isteği arasında paramparça olabilirsiniz. Bir seçim yapmanız gerekiyorsa, birincisi için en iyisi olabilir, çünkü bugünün bakış açıları bir süredir tekrar gelmeyecek fırsatları vaat ediyor. Tüm dikkatinizi bir şeye odaklamaya hazırsınız. Gelecek vaat eden bir iş fırsatı için heyecanlı olabilirsiniz. Bir işe başlıyor ya da yeteneklerinizi müşterilere gösteriyor olabilirsiniz. Kendinizi çok hırslı ve kendinden emin hissedeceksiniz. Mevcut projenizin başarı şansı yüksek, bu yüzden devam edin. Disiplin ve kararlılıkla bu projenin çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ev içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir. Evin diğer üyeleri gibi senin de cinler tepende olabilir ve bu da sizi birbirinize sataşmaya itebilir. Birisi, küçük çaptaki bir sorunu abartarak evde fırtınalar estirebilir.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

İşiniz ve içsel hayatınız arasında gidip geldiğiniz bir dönemdesiniz. Oldukça karamsar olacaksınız, aileniz ve arkadaşlarınız bunun sebebini anlayamayacak. Gezegen ilerlemesi sonunda bu geçiş dönemini sona erdirecek. Bir hafta içinde, meselelerin merkezine ineceksiniz. Ayrıca etkinlikleriniz hız kazanabilir. Tüm iş arkadaşlarınız steroid almış gibi görünebilir. Ofisteki hareket temposu olağanüstü ve siz de bu tempoya yetişmekte zorlanıyorsunuz. Denemeyin bile. "Acele giden ecele gider" atasözü bugün için çok doğru. Kendi temponuzda çalışmaya devam edin. Günün sonunda, herkesten daha iyi bir iş çıkardığınızı göreceksiniz. Evcil bir moddasın ve evini zevkine göre düzenlemek istiyorsun. Derleyip toplamak, fazlalıklardan kurtulmak isteyebilirsin. İçerisinde rahatlayıp keyif yapabileceğin bir ortam istiyorsun. Ev kaledir ve her şeyin yerli yerinde olması insanı memnun eder... Bu deyimi benimsersen iyi hissedeceksin

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

İş hayatınızda söylediklerinize dikkat edin. Uyuşmazlıklar ortaya çıkabilir ve daha da şiddetlenebilir. Kendinizi size göre fazla geleneksel bir atmosferde hissederseniz, öfkenizi başkalarından çıkarmayın. Basit bir şekilde, gerekli düzenlemeleri yapın. Yaptığınız şeyin miktarı önemli değil. Önemli olan harekete geçmeniz, aksi takdirde giderek sinirli olacaksınız. Toprak Ana ile bağlantı kurmanız gerekebilir. Son zamanlarda, kendinizi daha az konsantre hissediyorsunuz. Aklınızın vücudunuzdan dışarıya bir yere sürüklendiğini hissedebilirsiniz. Çalışmanız çoğunlukla çeşitliliği varsa ve bilgisayarınızda çok fazla zaman geçiriyorsanız, vücudunuzla bağlantı kopma hissi yaşayabilirsiniz. Bir parkta uzun bir yürüyüşe çıkmak ya da okyanus kıyısında veya başka bir su birikintisinin kenarında oturmak iyi bir seçenek olacak.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

İşler bugün sizin için bir şekilde küçük bir zirveye ulaşıyor. Kendinizi sevme konusunda neler yapabileceğinizi düşünmeye biraz zaman ayırın. Çevrenizdeki kolektif ihtiyaçları çok düşünmekten kendinizi unutuyor olabilirsiniz. Unutmayın, fikirlerinizi ve değerlerinizi dünyaya duyurmak bu alışkanlıkları edinene kadar hiçbir şey ifade etmeyecek. Tüm motorlarınız bugün çalışıyormuş gibi hissetmeyebilirsiniz. Bazı nedenlerden dolayı, birisi dizel olan deponuza kurşunsuz benzin dökmüş gibi görünebilir. Duygusal durumunuzla iletişim kurmanın biraz daha zor olduğunu görüp şaşırmayın. Duygularınızın hile yaptığını görebilirsiniz. Bu enerji ile aradaki dengeyi kurmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Unutmayın, bu noktadan her şey daha kolaylaşmaya başlayacak.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

İçinizden bir ses bugün yavaşlamanız için sizi uyarıyor. Bir mola verip liderliği başkasına devrederseniz, muhtemelen en iyisini yaparsınız. Evdeki işlere yoğunlaşın ve sevdiklerinizle ilgili sorunlara kulak verin. Zihinsel bir tartışmanın olması oldukça muhtemel. Bilinçli olarak fark etseniz de etmeseniz de, ele alınması gereken ciddi konular var. Terazinin bir tarafı sizi aşağıya çekmeye çalışıyor olabilir ve bu beklenmedik enerjide değişim sizi şaşırtmaya hazırdır. Bütün gün, kendinizi işlerin tekrar dengelenmesi için çalışırken bulabilirsiniz. Bazı şeyleri aşırı derecede telafi etmeye çalışma konusunda dikkatli olun. Ölçekleri yeniden düzenlemek için göstereceğiniz çılgınca bir çaba, diğer tarafa çok fazla ağırlık atmanıza sebep olabilir. Parçaları tepsiye dikkatlice ve birer birer yerleştirin.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

İşler sizin için gerçekten bir araya geliyor olabilir. Olayların yolunuza nasıl çıktığına bakarak hayatınızdan daha fazla memnun olacak, düzen ve huzur hissedeceksiniz. Acımasız mükemmellik arayışınız bazen sizi strese sokuyor, bu da hayattan zevk almanızı zorlaştırıyor. Ama şimdi kendinize ve yolunuza daha fazla inanıyor ve güveniyorsunuz. Bugün bunu sevdiklerinizle kutlamak isteyebilirsiniz.

Uyarılmış ve ilham almış hissedebilirsiniz. Çok fazla fiziksel enerjiniz olacak ve hatta kendinizi biraz çılgın hissedebilirsiniz! Enerjinize odaklanmanıza ve yaşam gücünüzü kontrol etmenize yardımcı olacak bir şey yapmanız gerekecektir. Evin ve çevresindeki şeylerle ilgilenmek isteyebileceğin bir gün. Odalarından birini yeniden düzenleyebilirsin; mobilyaların yerini değiştirip yeni alanlar yaratabilirsin.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

İşler şu anda biraz tahmin edilemez durumda. Neredeyse her şey olabilir, bu yüzden açık fikirli olun. İnsanların garip şekillerde davrandığını fark edebilirsiniz: çocuklarınız normalden daha duygusal olabilir veya eşiniz karakteri dışında bir şey söyleyebilir. Bugüne spontane yaşamak için bir fırsat olarak bakın. Anı yaşamak için elinizden geleni yapın, insanların davranışlarını kontrol etmeye çalışmayın. Asla kendinize ayıracak bir dakikanız bile varmış gibi gözükmüyor. Bir evin dört duvarını sadece iki elinizle tutuyor gibisiniz! Ancak bu konuda bir seçeneğiniz yok: ayaklarınızı, aklınızı ve iş görebilecek herhangi bir şeyi kullanmayı deneyin, çünkü kendiniz için o küçük evi inşa etme zamanı geldi! Evinde birçok aktivite gerçekleşebilir. Bir grup; mesela aile üyelerini ağırlayabilirsin.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

İstediğinizde iyi bir oyuncu oluyorsunuz. İstediğiniz şeyi elde etmek için cazibenizi nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz. İşlerin yolunda gitmesi için kendinizi bir durumu manipüle ederken bulabilirsiniz. Küçük beyaz yalanlar söyleme konusunda dikkatli olun. Göz açıp kapayana kadar, kendiniz için içinden çıkması imkânsız olan çok derin bir çukur kazdınız. Neye başlarsanız başlayın, bitirmeye hazır olmalısınız.

Sıfırdan bir şeyler yaratmaya karar verebilirsiniz. Yaratıcı bir ruh hali içinde olacaksınız. Belki de evinizde bir proje üzerinde çalışacaksınız. Bir mobilya parçası üzerinden bir tasarım geliştirebilirsiniz. Veya bahçenize yeni bir şey ekmeye karar verebilirsiniz. Mülkünüze güzel ağaçlar veya çalılar ekleyerek, bazı peyzaj çalışmaları bile yapabilirsiniz.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

İşteki sorumluluklarınız yüzünden bugün sevgilinizi biraz ihmal etmeniz gerekebilir. Bu üzücü ve oldukça sinir bozucu bir durum ancak direnmek, işinizi bitirip sevgilinizle tekrar ilgilenebilmeniz için mümkün olduğunca hızlı bir şekilde çalışmak dışında yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Ve sevgilinizi de bu durumdan mutlaka haberdar edin, daha fazla üzülmek istemezsiniz. Uzun süredir başarmaya çalıştığınız bir hedefe ulaşmayı mı umuyorsunuz? Asla olmayacak ertelemelerin sizi korkutmasına izin vermeyin. Bu, yaratıcı enerjinizi engelleyebilir ve kendinize olan inancınızı kaybetmenize neden olabilir. Kader ağlarını örüyor, yine de olmak istediğiniz yere ulaşmanız için biraz daha fazla çaba gerekecek.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

İnsanların olumlu tarafını görmeye çalışın. Rahatlayın ve kendi iç duygusallığınızı harekete geçirmeyin. Bu kargaşanın sorumlusu sizsiniz. Yaratıcı bir projede olmanın keyfini çıkarın. Yapmayı sevdiğiniz bir şey yapın, bu sizi gerçekten mutlu edecek. Havada, şu anki modunuzu yükseltecek bir his var. Stres, gerginlik ve fazla çalışma bugün biraz rahatsız hissetmenize neden olabilir. Bir yerlere kaçmaya karar verebilirsiniz - ve bu tam da ihtiyacınız olan şey olabilir. Bunu yapamazsanız, yalnız gideceğiniz etkinliklere konsantre olmaya çalışın, çünkü başkalarıyla birlikte olmak şu anda iyi bir fikir olmayabilir. Sabrınız oldukça zayıf olabilir. Akşam: Dışarı çıkın ve eğlenin. Engellerin üstesinden gelmek, seni engelin öbür yanına taşımaktan başka bir işe yaramaz.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Kabuğunuzdan çıkmak için iyi bir zaman. Bazen çok utangaç oluyor, kendinizi geri çekiyor ve başkalarıyla iletişim kurmuyorsunuz. Ancak bugün, kendinizi insanlarla daha fazla bağlantı kurmaya hazır hissedeceksiniz. Öğle yemeği için birkaç arkadaşınızı davet edin ve gününüzü sohbet ederek ve takılarak geçirin. Bazı aile üyelerini ziyaret edip onlarla bir şeyler paylaşın. Yaklaşık iki hafta önce, kariyer planlarınızın bazılarına yeni bir boyut eklediniz. Bugün, bu planların hayata geçmesi için sıkı çalışmaya başlama zamanı. Buna emin olabilirsiniz! Her şeyi mümkün olduğunca verimli bir şekilde yapmak için ihtiyacınız olan tüm enerjiye sahip olacaksınız. Bugün verdiğiniz kararlar, kariyerinizde bazı uzun vadeli etkilere neden olabilir.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

İnsanlardan çok fazla şey öğrenmeyi umduğunuz bir gün bugün. Sosyal etkinlikler, etrafınıza size olan takdirini ve beğenisini gizlemeyen insanları etrafınıza topluyor. Bu insanlar size ilginç ve faydalı bilgiler verebilir. Bu da daha zor hedeflerinizle ilerleme konusundaki güveninizi canlandırabilir, aynı zamanda egonuzu tatmin edebilir. Bugün oluşan yeni ilişkiler uzun-vadeli olacak gibi görünüyor. Bu ilişkiler, arkadaşlık, iş ortaklığı ve hatta belki yeni aşklar olabilir. İçinizde olanlara bir bakmak istemez misiniz? Normalde bunu yapmıyorsunuz evet fakat artık özgüven sahibi olmakla ilgili problemleriniz olduğunu inkar etmeyin. Bir defalığına, durup düşünmek sizin için faydalı olabilir. Problemlerinizi göz açıp kapayana kadar çözemeyeceksiniz tabii ki fakat en azından kendinizi çözüme ulaştıracak bir yola koyabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2023, 17:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104