banner6

Günlük Burç Yorumu

banner37

7 Mart 2023 Salı

Günlük Burç Yorumu
banner90
banner99

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Bugün gezegenler arasındaki uyumlu bir etkileşim ile biriyle barışmanız söz konusu olabilir. Belki de sevdiklerinizle bir takım anlaşmazlıklar veya çatışmalar yaşıyorsunuzdur. Bugün farklılıklarınızı çözmek ve birbirinizin bakış açısını anlamak daha kolay olacak. Ortak bir paydada buluşacak ve birbirinizle ilişki kurmanın farklı bir yolunu bulabileceksiniz, böylece bir dahaki sefere benzer bir stresten kaçınabilirsiniz. Bugün inatçı bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bazı şeyleri ya siyah ya da beyaz renklerde göreceksiniz ve görüşlerinize çok katı olacaksınız. Egonuzun kontrolden çıkmasına izin vermeyin. Diğer insanların bakış açılarına saygı göstermek için elinizden geleni yapın. Bir şey hakkında güçlü bir bilginiz olsa da, muhtemelen tam resme sahip değilsiniz. Meslektaşlarınızın da fikirlerini ifade etmesine izin verin.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Bugün gerçekçi olmak kolay olmayabilir, bu yüzden zorlamayın. Bırakın sokakta yürürken omzunuza mavi kuş konup şarkı söylesin. Sevgilinizle en derin fantezilerinizi keşfettiğiniz romantik bir akşam planlayın. Günün enerjisiyle, normalden biraz daha agresif bir tavırda olabilirsiniz. Bazen bu tür düşüncelerin bir şeyleri başlatmak için gerekli olduğunu unutmayın. Bugün inanılmaz derecede yoğun olacaksınız; bununla birlikte gününüz projelerle dolu masanızda son bulabilir. Bunun nedeni verimsiz olmanız değil, popüler olmanız ve işinize değer vermenizdir. Şu an için çok değerli olmamayı diliyor olabilirsiniz! Yapmanız gereken her şey için stresli hissetmeyin. Kimse sizden hepsini derhal halletmenizi beklemiyor. Biraz dinlenmeyi unutmayın. Yarın başka bir gün.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Bugün insanlarla çok fazla etkileşime girebilirsiniz. Telefon görüşmeleri yapmakla, meslektaşlarınızla önemli projeler hakkında sohbet etmekle ve müşterilerle ilgilenmekle meşgul olabilirsiniz. Dudaklarınız yorulacak kadar konuşmakla meşgul olabilirsiniz! Yazma veya e-posta gönderme gibi özel, sessiz işler için muhtemelen en iyi gün değil. Ancak network oluşturma ve pazarlık için harika bir gün. Gecikmeler ve yanlış anlaşılmalarla dolu can sıkıcı bir gün olabilir. Evle ilgili küçük bir problem evde tamirci beklemenize sebep olacak. Aslında sabah onu aradınız ama öğle ortasına kadar gelmedi. Bugünün çöp olduğunu düşünebilirsiniz ama onun yerine bunu avantaja dönüştürmeye ne dersiniz? Evden çıkamadığınıza göre, bunu masanızı ve elbise dolabınızı toplamak ve genel olarak evde canınızı sıkan tüm karmaşıklıktan kurtulmak için bir fırsat olarak görebilirsiniz.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Bugün gerçekten duygusal anlamda kopuk olabilirsiniz, bu da biriyle samimi bir ilişki kurmanızı zorlaştırıyor. Üzerinde çalıştığınız herhangi bir projeye yüreğinizi koymada zorlanıyorsunuz çünkü bu konuda soğuk ve durumdan uzakmış gibi hissediyorsunuz. Eğer içinizden gelmiyorsa, zorla heveslenmeye çalışmayın. Duygusaldan ziyade mantıklı bir yaklaşım sergilemeniz daha iyi. Bugün anaç bir ebeveyn olmak isteyeceksin. Eğer çocukların varsa, onların seninle yakın temaslar kurmak ve bolca vakit geçirmek istediğini göreceksindir. Onlarla oynamak için vakit ayır ve sevgini göster. Eğer bir ebeveyn değilsen de, öğleden sonrasını yeğenlerinle geçirebilirsin. Miniklerle etkileşimde ol ve onlara pozitif enerji yay. Eğer üzerinizde bir mülk varsa, bugün değerinin hayal edemeyeceğiniz kadar arttığını görebilirsiniz

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Bugün bir konuda endişeli hissediyor olacaksın. Eğer böyle bir durum içerisindeysen, içgüdülerine güvenerek hareket et. Bu tarz hisler içsel uyarı sistemleridir; senin için doğru olmayan bir durum içerisinde olduğunun sinyalini verirler. Tabi içindeki kaygının kötü şeylere işaret etme gibi bir zorunluluğu da yok – hatta olaydan tamamen alakasız şeyler de korku, güvensizlik ve yetersizlik hislerini tetiklemiş olabilir. Harekete geçmeden önce içindeki hisler konusunda iyice düşün ve hislerinin sebeplerini sorgula. Geç olsun güç olmasın. Gizli bir tarafınız var gibi görünüyor. Gün boyunca, iş bitirici çalışan olacaksınız. Fakat havanın kararmasıyla bir palyaçoya dönüşebilirsiniz. Kesinlikle hem yazılı hem de sözlü becerileriniz çok iyi. Seyirci kitlenizi genişletmenin tam zamanı. Arkadaşlarınız yıllardır sizinleyken çok eğleniyor: Hünerlerinizi gerçek canlı bir seyirciye sunmanız için uygun zaman budur.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Bugün ilginç biriyle tanışabilirsiniz. Gezegenlerin enerjileri, yolunuza önemli birini çıkarabilir. Size profesyonel olarak yardım edebilecek bir meslektaşınızla karşılaşabilirsiniz. Bu kişi kariyer değişikliği hakkında bazı yararlı önerilerde bulunabilir. Fikirlerini göz ardı etmeyin, çünkü bu tavsiye faydalı olabilir. Bazen kendi başınıza çok fazla mücadele ediyorsunuz. Arada bir küçük yardım almakta yanlış bir şey yok! Eğer kendi eviniz veya gayrimenkulünüz varsa, bugün bu mülkünüzün değerlendiğini öğrenebilirsiniz. Eğer bir eviniz veya arsanız yoksa da, böyle bir mülk edinme fikrini düşünebilirsiniz. Bugün yapacağınız - özellikle de gayrimenkul alanında - herhangi bir yatırım normalde düşündüğünüzden çok daha kazançlı olacak gibi görünüyor. Biraz araştırma yapın, profesyonellere danışın, bu yatırımı değerlendirin.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Bugün gizli bir tarafınızı ortaya çıkarmaya karar verebilirsiniz. Şu anda daha derin bir samimiyet ve dostluk isteyen bir tarafınız var. Bir şeyleri daha derin bir düzeyde paylaşabileceğiniz arkadaşlarınız olmayabilir. Ya da her şeyinizi sevgilinizle paylaşmak zor olabilir. Bugün kendinizi biraz daha fazla açmaktan korkmayın, çünkü ne kadar istekli olursanız, o kadar fazla insanla tanışacaksınız. Bugün için iki seçeneğiniz var. Ya mevcut sistemde çalışacaksınız ya da sizin için ideal bir araç olarak hizmet edecek tamamen yeni bir tane yaratacaksınız. Bugünün bakış açılarının sizi ikinci yolda ilerlemeniz zorlayacağı açıktır. Ancak, bunun sizin için zor bir seçim olması muhtemeldir. Önceliklerinizi ve hedeflerinizi görünürde tutarsanız, seçim netleşir.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Bugün geleceğiniz yokmuş gibi hissettiğiniz günlerden biri olabilir. Halihazırda bekliyor olduğunuz bir miktar paradan hala haber yok ve fiziksel olarak da kendinizi durgun ve yavaş hissediyor olabilirsiniz. Fakat kesinlikle etkileyici tarafınızı hissetmiyorsunuz. Günü geçirmenin en iyi yolu, kitap okuma, resim yapma veya boyama gibi az fiziksel çaba gerektiren ve yapmaktan zevk aldığınız şeylerle ilgilenmek olacak. İç gözlem çoğu zaman harekete geçmekten daha faydalıdır. Bugün ilginç bir insan ekibi ile çalışma şansınız olabilir. Belki bir projede bir grup insanla işbirliği yapacaksınız. İnsanlar düşüncelerinde bir ileri bir geri giderken bundan eğlenebilirsiniz. Bu yaratıcı değişim teşvik edici ve ilham verici olabilir. Bazen işinizle çok fazla yalıtılmış olmaya meyilli oluyorsunuz, bu nedenle meslektaşlarınızdan enerji almanız iyi olur.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Bugün iş arkadaşlarınız ve arkadaşlarınız için fazlasıyla kibar olmak isteyebilirsiniz. Gündüz vakti enerjisi insanları biraz fazla zorlayabilir ve birisine fazla eleştirel yaklaşırsanız söylediklerinizi çok fazla üstüne alınması muhtemeldir. Ayrıca alaycı espriler yapmaktan da kaçınmak isteyebilirsiniz! Herhangi bir sert söz bugün gerçekten de geri tepebilir, bu yüzden insanlarla iletişim kurduğunuzda daha şefkatli olmaya çalışın. Bugün biraz alıngan ve hassassın. Bazen insan gruplarıyla iyi anlaşabiliyorsun, bazen de kendine özel vakit ayırmak istiyorsun. Şu anda çevrende insan istemiyorsun. Kişisel alana ihtiyacın var. Hayattan ne istediğinizi dair açık bir görüşünüz var, bu konuda şanslısınız. Birçok insan ne yapacağını tam olarak bilmez durumda. Ancak sahip olduğunuz bu ayrıcalıklı avantaj yüzünden, deyim yerindeyse "mutluluğunuzu yaşamak" sizin için zor olabilir.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Bugün ilgi odağını paylaşmalısınız. Son zamanlarda başarılı olmak için çok isteklisiniz ve tanımak için zorluyorsunuz. Fakat bugün etrafınızda övgüyü hak eden başkaları olabilir. Spot ışıklarını çalmamaya çalışın! Uzun saatler çalışan başkalarına da biraz cesaret verin. Veya patronunuza meslektaşlarınızın ne kadar katkıda bulunduğunu söyleyin. Biraz mütevazı olmak ve başkalarının başarınızda bir rol oynadığını fark etmek iyidir.

Sevdiğin müzikleri dinleyerek tek başına yürüyüş yap.  Eğer bir satış işindeyseniz, bugün para yığınla gelebilir. Sezgisel becerileriniz en yüksek seviyede bu da müşterilerinizin isteği ve ihtiyacını sezmenizde yardımcı oluyor. Siz onlara tam olarak ihtiyacı olan şeyleri sundukça şaşkına dönecekler. İnsanlar bu başarınızın sırrını sorarlarsa sadece gülümseyin. Sanki hep sürecekmiş gibi bu şanslı günün keyfini çıkarın!

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Bugün harika görünecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz, ayrıca yanınızdan geçenleri kendinize hayran bırakacaksınız. Seks ve romantizm aklınızda olabilir ve günü özel biriyle geçirmek isteyebilirsiniz. Bu duyguları bir çeşit yaratıcı aktiviteye dökebilirsiniz. Zihninizdekileri akmasını sağlayan bilgiler karşınıza çıkabilir. Bundan en iyi şekilde yararlanın! Bugün iş arkadaşının işine burnunuzu sokmayın. Başkalarına ihtiyaçları olan alanı sağlayın ve işleri kendi başlarına çözmeleri konusunda onlara izin verin. Etrafınızdaki herkesin dikkatini çekmek zorunda gibi hissetmeyin. Yapmanız gerekeni yapın, ödülleriniz zamanında gelecektir. Bugünkü eylemleriniz, beklenmeyen bir patlama dengenizi bozabilir. Yolunuza çıkabilecek vahşi ve tuhaf şeylere dikkat edin.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Bugün hoş bir gün olacak. Yıldızlar, geçen haftadan daha az yoğun olsa da, oldukça parlak olacağı tahmin ediliyor. Muhtemelen profesyonel yaşamınız için yeni bakış açılarına ihtiyacınız var ve şimdi bu hedeflerin üzerinde çalışmak zorunda kalacaksınız! Bugün adeta dünyanın zirvesindesin. Manzaranın keyfini çıkar. Durdurulamazsın!  Hem maddi hem manevi açıdan bonkörsün ve gün geçtikçe insanlar senin ışığından faydalanabilmek için sıraya girebilir! Aşırı isteğini zapt etmeye çalış ve biraz sağduyulu ol. Çok kişiye azar azar vermektense hak eden bir azınlığa yeteri kadar değer vermek çok daha iyidir. Evle ilgili organizasyonlarınızı kontrol etmek için iyi bir zaman. Bir şeyleri akışına bırakmak için kişisel alan oluşturmanız gerekebilir. Karışıklık yaratan dosyaları ortadan kaldırın. Daha az dağınıklık demek daha fazla odaklanmak demek!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104