banner6

Günlük Burç Yorumu

banner37

8 Mart 2023 Çarşamba

Günlük Burç Yorumu
banner90
banner99

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Bugün, ev ve aile hayatınızda kendinizi güç savaşı içerisinde bulabilirsiniz. Kendinize çizdiğiniz yol veya isteklerinizin aile büyükleri tarafından kabul görmeme ihtimali var. Ev ve aile yaşantınızda kendinizi huzursuz hissedebileceğiniz bir gün. Uzaklaşmalar ve araya mesafe koymalar gündeme gelebilir. Kendinize ait değerleri savunurken abartılı yaklaşımlardan da olabildiğince uzaklaşmaya çalışmalısınız. Aksi halde, içinden çıkılması zor olabilecek durumlar meydana gelebilir. İş ve kariyer hayatınızda bugün, sizi destekler nitelikte etkiler alıyorsunuz ve bu da adım atma noktasında kendinizi özgür hissedebileceğiniz anlamına gelmekte. Şartları dilediğiniz gibi kontrol edebileceğiniz bir gün. Doğru noktalara odaklanmayı başardığınız takdirde ufak tefek sorunların da size engel olmasına müsaade etmeyeceksiniz.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Bugün, ortaya koyacak olduğunuz yaklaşımlar, çevrenizde bulunan insanların size biraz daha farklı davranmasına neden olabilir. Kendinize yakın hissettiğiniz kişilerle sürekli olarak temas halinde olabileceğiniz bir gün. Hiç istemediğiniz gelişmelerle karşı karşıya kaldığınızda da tepkilerinizin dozunu ayarlamanız gerekebilir. Sert ve acımasız davranmanız size hiçbir şey kazandırmayacaktır. Bunun farkında olmanız gerekmekte. İş ve kariyer hayatınızda bugün, işbirliği içerisinde olduğunuz kişilere bazı konularda tepkisel yaklaşımlar ortaya koyabilirsiniz. Birlikte iş yaptığınız kişilerle aranızda gerilim oluşması emin olun size herhangi bir yarar sağlamayacaktır. Ortak noktada buluşmanız ve biraz daha planlı adımlar atmaya çalışmanız gereken bir gün.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Bugün, dinlenmeye zaman ayırmak, kendinizi fiziksel ve zihinsel açıdan toparlamak isteyeceksiniz. Enerjinizin artış göstereceği günler çok yakında ve o zamana kadar içinde bulunduğunuz durumdan bir şekilde yarar sağlamaya çalışmalı, en azından zarar görmeden uzaklaşmanın yollarını aramalısınız. İstenmeyen yanlış anlaşılmalar ile karşı karşıya kalabileceğiniz bir gün. Ayrıca, dışarıdan bakıldığında da sorumsuz gibi görünebilirsiniz. İş ve kariyer hayatınızda bugün, fikirlerinizi karşınızdaki kişilere aktarma noktasında kendinizi biraz olsun yetersiz hissetme ihtimaliniz var. Rahat hareket edemeyeceğiniz bir gün. İşbirliği içerisinde olduğunuz kişilerle aranızda anlamsız bir mesafe oluşabilir. Meslek hayatınızda biraz daha nazik ve kibar yaklaşımlar ortaya koymaya çalışmalısınız.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Bugün, yaşamsal konularda kendinizi çok da iyi hissetmeyerek güne giriş yapacaksınız. Ufak tefek tersliklerle karşı karşıya kalacağınız bugün içerisinde kendinizi geri planda tutma ihtimaliniz var. Kötümser ve sorgular yaklaşım tarzınızdan biraz olsun uzaklaşmaya çalışmalısınız. Ayrıca, çevrenizdeki insanlara ters davrandığınız sürece her şey sizin açınızdan biraz daha zor olabilir. Bugün, maddiyata dayalı konularda içten içe rahatlık yaşamanızı sağlayacak yeni gelişmeler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Rahat hareket edebileceğiniz bugün içerisinde var olan sorunları ve sıkıntıları en aza indirme şansınız var. Ödemeler ve borçlar konusunda da titiz davranmaya çalışın. İş ve kariyer hayatınızda bugün, kendinizi biraz olsun imkânsızlık içerisinde hissedebilirsiniz. İşbirliği içerisinde olduğunuz kişilerle koordine hareket ettiğiniz sürece sorunları ve sıkıntıları biraz daha aşağıya çekebilirsiniz.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Bugün, kuşku ve kuruntularınızın gündemde olması nedeniyle çevrenizdeki insanlara karşı mesafeli yaklaşımlar ortaya koyabilirsiniz. Çekingenliğiniz üst seviyelere çıkmakta ve bu da içinize kapanık tavırlar ortaya koyabileceğiniz anlamına geliyor. Kişisel yaklaşımlarınızdaki dalgalanmalar, çevrenizde bulunan insanların size karşı güvensizlik yaşamasına neden olabilir. Kendinizi biraz olsun sıkıntıda hissedebileceğiniz bir gün. İş ve kariyer hayatınızda bugün, sorumluluklarınız ve çalışmalarınız konusunda kendinizi çok da iyi hissetmiyorsunuz. Geriye adımlar atabileceğiniz bir gün. Aktif olmanız gereken bir günde tersine yaklaşımlar ortaya koymanız hiç de işinize gelmeyecektir. Ayrıca, bugün içerisinde gelip geçici etkileri de gözünüzde büyütmemeye çalışmalısınız.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Bugün, yaşamsal koşulları iyileştirmek adına harekete geçebilirsiniz. Karakterinizle ters düşebilecek gelişmelerle karşılaşsanız dahi mutlaka elinizden geleni yapmalı ve dengelerin alt üst olmamasını sağlamalısınız. Değişim gösteren koşullar karşısında mutlaka dengeyi korumanız gerekmekte. Disiplinin önemli olabileceği bir güne giriyorsunuz. Yavaş ve tutarlı adımlar atmanız gereken bir gün sizi beklemekte. İş ve kariyer hayatınızda bugün, kendinize çok fazla yüklenmekten kaçının. İç dünyanızdaki sorunları meslek hayatınıza yansıtmaktan kaçının. Hata yapmamaya çalışın. Bugün, maddiyatla ilgili konularda rahat etmek adına girişimlerde bulunacaksınız. Parasal alanda güvence içerisinde olmanızın önemli olabileceği bir güne giriyorsunuz. Hızlı ancak dikkatli hareket etmelisiniz. Para harcamaktan zevk alıyor olabilirsiniz ancak tutumlu da olmalısınız.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Bugün, gözlerden biraz daha uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi oluşturmakta zorluk yaşanabilecek bir gün. İçsel huzursuzluklarınızı geride bırakmayı başardığınız sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile de karşılaşmayacağınızı bilmeniz gerekmekte. Biraz geriye çekilmek ve soluklanmak size iyi gelebilir. Bugün, aşk ve ilişki hayatınızdaki duygularınızı açığa çıkarmakta zorlanmayacaksınız. Yakın zamandan beri mesafeli yaklaşımlarda bulunuyorsunuz ve bu da ilişkinizde yaşadığınız huzursuzlukların asıl nedeni olarak görülmekte. Kendinizi duygusal olarak biraz toparlamalısınız. İş ve kariyer hayatınızda bugün, düşündüklerinizi uygulama konusunda ufak tefek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İşbirliği içerisinde olduğunuz kişilerle ortak nokta üzerinde buluşmanız gerekmekte. Tüm sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkmasını sağladığınız sürece rahat nefes alabilirsiniz.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Bugün, yakın çevrenizle kuracak olduğunuz iletişimlerden olumlu anlamda çıkarımlar elde edebilirsiniz. Fikirlerinizi sözlü olarak ifade etmek isterken herhangi bir zorluk yaşamayacak olmanız da önemli. Tüm gelişmeleri yakından takip etme şansınız var. Bu süreç içerisinde, sezgilerinize her zamankinden daha fazla güvenmeye ihtiyacınız var. Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda kendinizi ifade ederken ufak tefek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Birlikteliğiniz açısından risk oluşturabilecek her ne varsa ondan biraz olsun uzaklaşmalısınız. İş ve kariyer hayatınızda bugün, bağımsızlığınızı korumak ve mesleki anlamda dilediğiniz gibi adım atmak isteyeceksiniz. Amaçlarınız doğrultusunda adım atabileceğiniz bir güne giriyorsunuz.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Bugün, beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kişisel inancınızdaki güç sayesinde mutluluk ve huzur olarak adlandırdığınız noktaya biraz daha yakınlaşacaksınız. Tüm olumsuzlukları geride bırakabileceğiniz bu süreçten en doğru şekilde yarar sağlamanın yollarını aramalısınız. Ayrıca, kendinizden emin tavırlarınız da dikkat çekmeye başlıyor. Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda birlikte olduğunuz kişinin duygularına olumlu anlamda cevap vermeye çalışmalısınız. Kafanızın içindeki olumsuzlukları bir kenara bırakmayı başardığınız sürece her şeyi daha net yorumlamanız da kolay olabilir. Dengesizlikleri kendinizden ve ilişkinizden uzak tutmanız gereken bir gün.

İş ve kariyer hayatınızda bugün, yaklaşımlarınızı olumlu seviyelerde tutmaya çalışmalısınız. Kişisel tecrübelerinizden de dilediğiniz gibi yarar sağlama şansınız var.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Bugün, sosyal ilişkiler açısından yoğun enerjiler almaya başlıyorsunuz. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla bu süreçte yeniden bir araya gelebilirsiniz. Yoğun aktivite içerisinde olabileceğiniz bir gün sizi beklemekte. Enerjinizdeki yoğunluktan en doğru şekilde yarar sağladığınız sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşamayacaksınız. Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda size keyif verebilecek etkiler alıyorsunuz. Mutluluğa ve huzura adım adım yaklaşma şansınız var. Aktif etkiler almaktasınız ve bundan doğru anlamda yarar sağlayabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamanız gerekmekte. Hisleriniz doğrultusunda harekete geçmelisiniz.

İş ve kariyer hayatınızda bugün, kişisel sorumluluklarınızla başa çıkmakta zorlanmayacaksınız. Size verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirebileceğiniz bir gün. Aktif enerjiler alıyorsunuz ve bundan doğru anlamda yarar sağlayabildiğiniz sürece her şey daha iyiye gidebilir.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Bugün, yaşamsal konularda yaşadığınız sorunlara ve sıkıntılara destek bulmakta zorlanmayacaksınız. Çevrenizdeki insanlarla daha uyumlu iletişim kurma şansınız var ve bundan yarar sağlayabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamanız gerekmekte. Yaşamın zorluklarını geride bırakmak için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda biraz daha disiplinli davranmanız gerekmekte. Birlikteliğinize zarar verebilecek her ne varsa ondan adım adım uzaklaşmaya çalışmalısınız. Yapıcı yaklaşımlar ortaya koyabilirseniz, birlikte olduğunuz kişiyle daha yakın iletişim kurabilirsiniz. Mutluluğa ulaşmanız hiçte zor değil. İş ve kariyer hayatınızda bugün, odaklanmaya çalışmalı ve doğru bildiklerinizi uygulamak için harekete geçmelisiniz. Kendinize gereksiz yere yüklendiğiniz sürece hiçbir şeyin iyiye gitmeyeceğini bilmeniz gerekmekte. Elinizden gelenin en iyisine ihtiyacınız olan bir gündesiniz.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Bugün, iletişimle ilgili konularda çevrenizle daha fazla etkileşim halinde olabilirsiniz. Aslında iki gündür devam eden suskunluğunuzu da bu süreçte bozma ihtimaliniz var. Yaşamsal konularda huzurunuzu bozabilecek her ne varsa ondan biraz olsun uzaklaşmak zorundasınız. Kendinizi toparlamak için harekete geçmeniz gereken bir gün.

Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda alacak olduğunuz enerjilerden doğru anlamda yarar sağlamaya çalışmalısınız. Birlikteliğinizin gidişatını olumlu anlamda değiştirme şansına sahipsiniz. Terslikleri geride bırakmayı başardığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. İş ve kariyer hayatınızda bugün, mantıklı bakış açısıyla hareket etmeye çalışın. İşbirliği içerisinde olduğunuz kişilerin sizden yana olan beklentilerine olumlu anlamda cevap vermeye çalışmalısınız. Tavırlarınızın her açıdan belirleyici olabileceği bir güne giriyorsunuz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104