banner6

Günlük Burç Yorumu

banner37

31 Mart 2023 Cuma

Günlük Burç Yorumu
banner150

banner150

banner99

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Bugün maddi şeylere odaklanman gerekiyor. Duygularını biraz sınırlandırılmış bulabilirsin ama güzel ve konforlu ortamlarda neşeni bulabileceksin. İnsanların her zamankinden daha eleştirel olduğuna tanık olursan şaşırma. Ağızlarından yardım amaçlı çıkan kelimeler sana acı verici gelebilir. Olumlu bir bakış açısı ve tutum geliştirmeye çalış; aksi takdirde kendi kendine acıyarak gittikçe olumsuzluğa gömülebilirsin. Bugün yaşadıklarınızın gerçek olup olmadığını anlamak için kendinizi birçok kez çimdikleyebilirsiniz. Başarı ve şans, yalnızca küçük aksilikler ve olayları biraz güçlendirmesinin dışında hızlı ve yoğun bir şekilde size geliyor. İş, para ve kariyer başarınız en yüksek seviyede ancak kendinizi sonrasında ne olacağı konusunda endişelenirken bulabilirsiniz. Endişelenmeyin. Akışına bırakın.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Bugün mentorlük rolünü üstlenebilirsin. Uzmanlığına danışılması gereken bir durum içerisinde olabilirsin. Bildiklerin konusunda her zaman güvenli hissetmiyor olsan da, bugün onlara inanmayı dene. Doğru kelimeler sana gelecektir. Sen doğuştan öğretmen özellikleri taşıyorsun ve öğrenme için tutkun adeta bulaşıcı. Kitlene rehberlik ve ilham sunmaktan çekinme. Spot ışıkları seni aydınlattıktan sonra gerisi kendiliğinden gelecektir. Bugün yeni insanlarla tanışmanız oldukça muhtemel fakat bunlar tanışmayı beklediğiniz bu insanlar değil. Sizin için bir amacı temsil eden biriyle karşılaşabilirsiniz. Ama tuzağa düşmeyin. Bazı insanlar gerçekte olduklarıyla alakasız bir imaj çizmede çok yetenekli olabiliyor. O yüzden bugün tetikte olmakta fayda var.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Sıra dışı bir şeyler bugün yüzünüzün gülmesine neden olabilir. En basitinden güzellik ve aşkı arayın. Orada göremiyorsanız, davranışlarınızı değiştirmeye çalışın. Büyük olasılıkla, etrafınızdaki dünyaya karşı düzeltilmesi gereken şey kendi içsel durumunuz. Daha neşeli ve anlayışı bir moda girebilirseniz, gününüzü daha da aydınlatacak bir gülüş ve romantizm karşınıza çıkacak. Bugün özellikle yalnız, çok çalışıyor ve tutkulu hissediyor olabilirsiniz ve bu nedenle romantik partneriniz için özlem duyuyor olabilirsiniz. Ancak, hem sizi hem de arkadaşınızı içeren sorumluluklar sizi ayrı tutabilir. Bu sinir bozucu olmaktan daha fazlası olabilir - sizi kasvetin içine çekebilir. Bunun olmasına izin vermeyin. İşinize odaklanın ve bu akşam için hiç iş bırakmadığınızdan emin olun! Arkadaşlarınızı göreceksiniz.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Tanımadığınız çekici bir kişiyle tanışmaya karar verebilirsiniz. Cazibeli Yengeç flört havasında olabilir! Zaten bir ilişki içerisindeysen bile, güzel bir yüze karşı koymakta güçlük çekebilirsiniz. Fakat kendinizi belaya sokmamaya çalışın. Keyif almak ve biraz yakınlaşmak güzel şeyler. Gerçekten müsait olmadığınız sürece, bu kişiyle bir randevu planlamayın! Bugün, aklınıza her zamankinden daha fazla güvenmelisiniz. Çoğu zaman duygularınızla her şeyi hissetmeye çalışıyorsunuz ve çalışmak için mükemmel bir beyne sahip olduğunuzu unutuyorsunuz. Beyninizin sol tarafının kontrolü ele almasına izin verin, çünkü dağınık ve tuhaf görünse de, aradığınız çözümleri bulmanıza yardımcı olabilir. Çözümlerin olacağını düşündüğünüz yerde olmasını beklemeyin. Büyük sürprizlerin içinde bulunmanız muhtemel.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Bugün kendini insanlara söylev verirken bulabilirsin. Eğer bir toplantıdaysan, odak bir anda sana kayabilir. Açık ve tutkulu konuştuğun konusunda kendine güven. Konuşma tarzınla insanları etkileyeceksin. Ayrıca fikirlerinle de onları etkin altına almaman için hiçbir sebep yok! Hayal gücüne güven, zekânı kullan ve diğerlerine de seni hayranlıkla izlemek düşsün! Bugün yakın çevrenizde sosyal bir etkinlik organize etmek veya bu etkinliğe katılmak için gününüzü telefonda geçirebilirsiniz. Bunlar bir açıdan işle ilgili durumlar olabilir. Eğer bu durumlar bugün gerçekleşirse, muhtemelen harika bir zaman geçireceksiniz. Kendinizi çok cana yakın ve hevesli bulabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurmanız ve eski arkadaşlarla tekrar bağ oluşturmanız muhtemel. Kendiniz gibi olun ve günün tadını çıkarın.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Bugün niyeyse biraz bunaltıcı geçecek. Geçtiğimiz birkaç haftanın sunduğu zorluklarla tanışınca, bugün kendine biraz sakin ve sessiz bir ortam yaratma arayışına girdin tabi! Fakat yine aranılan kişi olabilir ve görevlerini yapman tembih edilebilir. Sen ise bütün yapılacakları birine devrettin oradan koşar adım uzaklaşmak istiyorsun. Bunlar için tatil zamanını bekle ve akıllıca davran. Bugün zaman duracak ve hatta geçmişe gideceksiniz. Motivasyonunuz üzerinde uzun uzadıya düşünmek için bu duraklama iyi olabilir. Burç haritanız, başka birinin geleceğini ilgilendiren sorunlara çözüm bulabileceğinizi söylüyor. Belki de, kendi geleceğinizi düşünürken de aynı derecede vakit ayırmalısınız.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Sıcak kalpli bir insansınız ve bugün başkalarıyla olan arkadaşlıklarınız kesinlikle aklınızda olacak. Yeteneklerine hayran olduğunuz meslektaşlarınızla özel bir öğle yemeği planlayabilirsiniz. Ya da bir süredir görmediğiniz bazı eski arkadaşlarınızla takılabilir ve onlarla öğle veya akşam yemeği yiyebilirsiniz. Bugün başkalarının size getirdiği pozitif enerjiye dikkat edin. Bazen başkaları üzerinde ne kadar olumlu bir etkiye sahip olduğunuzu fark etmiyorsunuz. Bugün önemli bir öneri hazırlamaya çalışıyor olabilirsiniz. Pazarlama stratejinize göre birisini satmak isteyebilirsiniz. Veya yeni müşterilerinden birini etkilemek için elinizden geleni yapıyor olabilirsiniz. İdealiniz, kendinizi cesaretle başkalarına tanıtmak olacaktır. Yeteneklerinizi ve fikirlerinizi göstermek için tereddüt etmeyin. Büyük düşünün ve risk almaktan korkmayın. Yakında harcadığınız ekstra enerjinin karşılığını alacaksınız.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Ticari ve finansal çıkarlarınızın yükselmeye devam ettiği bir dönemdesiniz. Bazen her şey bir anda gerçekleşiyor gibi hissedebilirsiniz. Fakat yapabileceğiniz tek şey akışına bırakmak. Sonuçta, şanslı gününüzdesiniz! Arkadaşlık ve sevgi konuları da hızla değişiyor, genelde doğrusu bu olsa da uzun süreli arkadaşlıklarınızı arkanızda bırakabilirsiniz. Metin olun! Bugün, bir kez olsun tüm itaatkar tavrınızdan kurtulmanız için mükemmel bir gün. Kim bilir, belki birisiyle yüzleşmek için çok cesur hissedebilirsiniz. Bu kişi patronunuzdur belki de? Sizin için, gerçek gücün hiyerarşi ile ilgisi yok. Aksine, güçlü bir doğru ve yanlış duygusuyla motive oluyorsunuz. Sonunda, gerçek bir fark yaratacak güce ve sese sahipsiniz. Diğerleri çabalarınızdan faydalanacaktır.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Sosyal hayatınızda daha iddialı olmak için güzel bir gün. Birini özel bir yemeğe çıkarmak isteyebilirsiniz. Sevginizi ifade etme konusunda daha emin hissedeceksiniz. Bu, utangaç kişiliğinizden kurtulmanız için iyi bir şey! Bugün, ilgilendiğiniz kişiye duygularınızı açarak olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Güzel bir akşam yemeği, vintage şarap ve eğlenceyle tamamlanacak romantik buluşma ayarlayın. Bugün önemli bir projede inisiyatif almak için güzel bir gün. Muhtemelen enerjiniz ve fikirleriniz içinize sığmıyor. Yaratıcı dürtülerinizi doyurmak ya da gelirlerinizi artırmanın yolunu bulmak için sabırsızlanıyorsunuz. En azından, daha derin bir kişisel tatmin yaşayabilirsiniz. İşinizde cesur ve yaratıcı olun. İyi şeyler sizi bulacak.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Bugün pek görülmedik bir optimizm ruhu havaya hakim olabilir. Etrafındakiler iyi bir modda olacakları için keyifli bir gün geçirebilirsin. Çok iyi tanımadığın kişilerle bile eğlenceli sohbetlere girebilirsin. Bu kişiler komşuların olabilir. Hatta yeni arkadaşlar bile edinebilirsin! Sosyal enerjin oldukça yükseliyor.

Bugün çok uzak yerlerden ilginç insanlarla tanışmanızı sağlayacak bir parti veya grup aktivitesine katılabilirsiniz. Sohbetinizi entelektüel anlamda oldukça hararetli bulabilirsiniz ve onlardan çok fazla şey öğreneceksiniz gibi. Bazı durumlarda kitaplar da bu sohbete dahil olabilir. Bu insanlarla yine görüşmek isteyebilirsiniz bu yüzden isimlerini, telefon numaralarını ve e-mail adreslerini aldığınızdan emin olun. Bu sizin için yeni kapılar aralayabilir.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Bugün işler senin için yolunca gidiyor. Havada fazladan bir dinginlik olacak ve bu da sinirlerini gevşetmene yardım edecek. İşleri olması gerekenden daha karmaşıklaştırmaya da gerek yok. Gerekli cevaplar aslında oldukça basit. Büyük olasılıkla, her şey şu an parmaklarının ucunda. Aradığını bulmak için çok da uzaklara bakmana gerek yok. Bugün sizin için mümkün olduğunca rahat bir gün. Güne kesinlikle yapmanız gereken şeylerin bir listesiyle başlayabilirsiniz fakat eski bir arkadaşınız veya tanıdığınız yoluyla öğreneceğiniz bazı haberler dikkatiniz dağıtabilir. Eskiden çok önemli görünen şey artık öyle olmayabilir ve tüm gününüz bu yeni bilgiye alışmakla geçebilir. Günün nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz fakat tatmin edici bir gün olacak.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Bugün rahatlama günü. Şatafatsız hatta ilham verici. Her zamanki isyankar tavrın yerine sakin bir şekilde favori fikirlerin üzerine konuşurken kendini bulabilirsin. Ayrıca yeni fark ettiğin bu makul olma kabiliyeti de mutlaka bir engel değildir; aksine faydalıdır! Bugün özel bir satın alım planlayabilirsiniz, fakat şu anki finansal durumunuza baktığınızda bir sonraki ödeme gününüze kadar beklemenizin iyi olacağını görebilirsiniz. Bu moral bozucu ve heves kırıcı olabilir fakat bir de şöyle bakın: Bu şey için zaten bir süre beklemiştiniz, bir aciliyeti yok ve biraz daha beklemeniz canınızı acıtmaz. Bugün başka bir şeyler yapın ve sabırlı olun.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104