banner6

Günlük Burç Yorumu

banner37

3 Mayıs 2023 Çarşamba

Günlük Burç Yorumu
banner150

banner150

banner99

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Sevdiğin kişiyle bazı adımları yavaş atmak ikiniz için de daha iyi olabilir. Aranızdaki duygular her ne kadar birbirinize koşmanızı söylüyor olsa da adımlarınızı temkinli atmak iki taraf için de rahatlatıcı olacak. Bugün kafa dinlemek isteyeceğin bir gün olacak. Ancak birden fazla davet alabilir ve birden fazla insan ile muhatap olabilirsin. Sevdiklerinle keyifli bir vakit geçirebilirsin. Ancak günün sonunda kendine vakit ayırman daha iyi olabilir. İş konusunda ailenden seni mutlu edecek bir haber alabilirsin. İşine ve günlük hayatına olan konsantrasyonun da artıyor olacak. Evli bir koç burcuysan yaşadığın bunalımlı günleri geride bırakmanın keyfini çıkarabilirsin. Arkadaşlarının küçük sorunları büyütüp bir konu haline getirmesi sabrını zorluyor.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Bugün senin başkasından hoşlanmandan çok başkasının senden hoşlanması konu olabilir. Başkalarının sana olan bakışı dikkatini çekebilir. Bu tür konularda düşünmek seni hiç beklemediğin bir aşka itebilir.

Bugün teknolojik aletlerle aran iyi olacak. Etrafındaki insanlara bu konularda yardımcı olabileceksin. Eğer işini bir bilgisayar üzerinden hallediyorsan o zaman bazı şeyler daha kolay ilerleyebilir senin için.

Teknolojik gelişmeler konusunda sıkı takipçi olmaya başlıyorsun. Yeni bilgisayar programları kullanmasını öğrenebilirsin. Öğrenmeye hevesli tavrın iş yerinde başarılı çalışmalar gerçekleştirmene neden olabilir. İlişkisi olan bir Boğa burcuysan duyguların yerine mantığın ile hareket etmeyi tercih edebilirsin.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Dostlarının sana vermiş olduğu sözleri tam manasıyla tutmadığını düşünüyorsun. Bu konuda rahatsızlığını açık bir dille ifade edebilirsin. Sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor olman gereksiz bir sürü enformasyona maruz kalmana neden oluyor. Zihnini dinlendirip elektronik eşyaları bir kenara koymasını bilmelisin. İş yerinde garantici tavrın ön plana çıkabilir. Bugün daha enerjik ve dışa dönük bir ruh halinde olmanız size bazı kapılar açabilir. Zamanı nasıl değerlendireceğiniz ve kendinize nasıl bir alan kuracağınız konusunda kafanız karışsa da pratikliğinizle bunu aşabilirsiniz. Özgüveninizin altını dolduracak görüşmeler sizin için önemli olacaktır. Özellikle iş yerinizdeki insanların tavırları dostça olmayabilir. Bu kişilere karşı önlem almak sizin zekânız için oldukça basit bir durum, etkileyiciliğinizi kullanın.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

İçinizde tutmanın size getirdiği zararın farkında olarak bazı konuları gündeme getirmek isteyebilirsiniz. Bunun sizde bir takıntı oluşturması, yaşadıklarınızın farklı sonuçlar doğurmaması için söyleyeceklerinizin farkında olmalısınız. İlişkiler konusunda kendinize saklamanız gereken konuların ayrımını iyi yapın.

Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmeler olabilir. Öğleden sonraki zamanlarda üstlerinizle ilişkileriniz önem kazanabilir. Karşıt fikirlerde olduğunuz insanlara karşı empati kurmanız gerekebilir. Farklı konularda yeni işlere girişmek isteyebilirsiniz. Mevcut işlerdeki eksikleri tamamlamanız gerekebilir. Bürokratik engellerle uğraşabilirsiniz. Güzel bir gün geçirebilmek için iç dünyanıza yönelmelisiniz. Bundan emin olduğunuzda etrafınızda da durumlar kararlılığınızla doğru orantılı olarak değişip gelişecektir.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Gün içinde yeni başlangıçlar yapmak için fırsatlar kovalayabilirsiniz. Kendiniz için yeni oluşumlar içinde olabilirsiniz. Özgürlük hissi içinde olacağınız zamanlar var. Beklenmedik konuşmaların içinde kalabilirsiniz. Akademik konular ilginizi çekebilir. Düşüncelerinizi paylaşmak için yakın çevrenizdeki kişilerle buluşma planlayabilirsiniz. Etrafınızdaki okların bir anda size döndüğü durumlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle iş yerinizde ağzınızdan çıkan her lafa dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Bugün daha sıkı çalışabilirsin. Hafta içerisinde daha rahat ve keyifli bir zaman geçirebilmek için bazı sorumlulukları bugünden yoluna koyman iyi olabilir. İş konularına daha fazla zaman ayırabileceksin.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Bugün gündeminiz kalabalık olabilir. İkili ilişkileriniz önem kazanacaktır. Fazla ateşli davranabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilere karşı özellikle dikkatli olmanızda fayda var. Gün içinde yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Sanatsal uğraşlar ilginizi çekebilir. Akışta kalmaya özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. Sizler için de bu gün barış odaklı bir gün olabilir. Etrafınızdaki insanlara yüce gönüllü davranmak onları daha da zor duruma sokabilir, bunun farkındasınız. Bugün işleri bir öncelik sırasına koyman gerekecek. Zira halletmen gereken çok fazla şey olabilir. Hafta içerisinde sıkışmamak için bugünden bir şeyleri planlamak senin için daha doğru olacak.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Evinizle ilgili konularda eşinizle farklı düşünceler içinde olabilirsiniz. Bazı konulara karar vermekte zorlanacağınız zamanlar var. Özgürlük konusunda fazla baskıcı davranabilirsiniz. Sakin kalmanız gereken durumlar olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda eksiklikleri tamamlamak için fırsatlarınız olacak. Akşam saatlerinde sanatla ilgili programlar yapabilirsiniz. Bugünlerde aşk hayatınızda mutluluk vaat edici durumlar söz konusu. Romantik ve aşk dolu bir ilişki yaşayabileceğiniz bugünlerde keyfiniz artacak.

Bugüne erkenden başlamak seni daha memnun edebilir. Gününü daha dikkatlice kontrol edip planlayabilmek, daha verimli olmanın da önünü açacak. Bugün bir şeyleri daha dikkatlice gözden geçirebileceksin.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Çalışma arkadaşlarınızla ilgili konularda fedakâr davranabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için çaba sarf edeceksiniz. Bazı konuları düzeltmek durumunda kalabilirsiniz. Öğlen saatlerinde iletişimden kaynaklı sıkıntılara dikkat etmenizde fayda var. Özgürlüğünüz bugün daha önemli olabilir. Hayatınızda duygusal boşluklar olan ve herhangi bir bağımlılık geliştirmeye meyilli bir dönemdesiniz. Bu yüzden kendinizi dengeye getirmelisiniz. Bugünü iyi planlaman gerekecek. Böylece haftanın geri kalanının da nasıl geçeceğini net bir biçimde görebileceksin çünkü. İşleri bir düzene koymak, daha sıkı çalışmak sana çok iyi gelebilir.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Bugün yaratıcılık gereken konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sanatsal uğraşlar keyfinizi yerine getirecektir. Farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Evinizi düzenlemek için fırsat yaratabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken zamanlar içindesiniz. Bazı konularda daha kolay risk alabileceksiniz. Hayata karşı esnek ve onunla beraber ilerlediğiniz takdirde hayat size karşı cömert davranacaktır. Uzun vadeli planlar yapmamanız bugünlerde önemli olacak. Eğer halledilmesi gereken önemli ve büyük bir sorumluluk varsa bunu tek başına üstlenmemen daha doğru olabilir. Bunu tek başına halledemeyeceğinden değil, çevrendeki insanların da o sorumluluğu alması gerektiğinden… Bu konularda insanlarla bir şeyleri paylaşabilmelisin.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Bugün kendinizi daha iyi hissediyor olmanız işlerinizi rahatlıkla yapmanızı ve kendinize de zaman ayırabilirsiniz. Çok yönlü oluşunuz organizasyonunuzu güçlendireceği için iş ortamınızla ilgili alacağınız maddi ve manevi haberler de motivasyonunuzu arttıracaktır. Fevri çıkışlar yapmadıkça bu durumu iyi etkilerde tutmayı başarabilirsiniz. Bugün ailevi konular önem kazanabilir. Kendinizi geçmişte kalan konular içinde bulabilirsiniz. Keyfinizi kaçırmamaya özen gösterin. Özgürlüğünüz için savaşmanız gerekebilir. İletişimden kaynaklı yanlış anlaşılmalar olabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinize daha fazla eğilmeniz gereken bir gündesiniz. Eksiklerinizi tamamlamak durumunda kalabilirsiniz. Kendinizi iyi ifade edebilir bunun sonucunda küskünlükleri giderebilirsiniz.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Manevi duygularının ön planda olacağı bir gün. Yakın bir dostun ile aranda yaşanan problemler onunla yaptığın mantıklı ve sakin bir konuşmayla çözüme ulaşıyor. İş yerinde karşılaştığın sorunlara ekip arkadaşların ile birlikte ortam çözüm üretiyorsunuz. İlişkilerinle ilgili geçmişten gelen sorunlarını çözüme ulaştırmak için girişimlerde bulunabilirsin. El becerilerinizi değerlendirmek ve bunları hayatınızın kazanımına dönüştürmek için bazı fikirleri uygulamaya koyabilirsiniz. Hayatınızı hızlandıracak yeni gelişmeler kapınızı çalabilir. Duygusal konularda kararlar almak için aceleci olmayın. Bugün yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi meşgul edebilir. Kendinizi farklı işlere yönelmiş durumda bulabilirsiniz. Öğle saatlerinde iletişimden kaynaklı problemler yaşayabilirsiniz.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Bugün ev sahibi olmakla ilgili düşüncelerinize daha çok yer verebilirsiniz. Bu konuda ailenizle fikir birliğine gitmeniz hem karışıklığınızı hem de zamanınızı daha iyi yönetmenizi sağlayacaktır. Aile içinde konuşulacak konuların sıklığı ve alacağınız haberlerle yoğun bir gündemin ortasında kalabilirsiniz. 

Bugün maddi konularda daha fazla mesai harcayabilirsiniz. Bütçeleme yapmak ve kendiniz için yeni yatırım paketleri hazırlayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda eksikleri tamamlamak ve işlerinizi daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Sanatsal konularla ilgilenebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104