banner6

Günlük Burç Yorumu

banner37

Günlük Burç Yorumu
banner150

banner150 banner150

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Bugün, iç dünyanızdaki zenginlikten dilediğiniz gibi yarar sağlayabileceksiniz. Tavırlarınızı ortaya koyma noktasında daha anlaşılabilir olmanız da gerekiyor. Ruhsal ve fiziksel olarak fazlasıyla güçlü olduğunuz bu süreçte yeni gelişmeler de gündeme gelebilir. Davranışlarınız konusunda anlaşılabilir olduğunuz sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile de karşılaşmayacaksınız. İş ve kariyer hayatınızda bugün, amaçlarınız doğrultusunda hareket ederken daha bilinçli olmalısınız. Denge kurabildiğiniz takdirde herhangi bir sorunla da karşılaşmayacaksınız. Enerjinizden en doğru şekilde yararlanmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Bugün, maddiyatla ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Tam olarak istediklerinize ulaşamayacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Bugün, yaşamsal konularda daha somut adımlar atmak isteyeceksiniz. Hedefleriniz konusunda yeni gelişmeler de gündeme gelebilir. İçinden çıkmakta zorlanabileceğiniz her ne varsa ondan uzak durma şansınız da var. Sabırlı olduğunuz ve etkin adımlar atabildiğiniz takdirde herhangi bir aksaklıkla karşılaşmayacağınızı da bilmeniz gerekiyor. Dengeli olmanız gereken bir süreçtesiniz. İş ve kariyer hayatınızda bugün, tam olarak ne istediğinizi bilerek adımlar atmak isteyeceksiniz. Kendinizi doğru ifade edebildiğiniz sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile de karşılaşmayacaksınız. Olumsuzlukların tamamen geride kalabileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Bugün, parasal durumunuzu zorlayabilecek herhangi bir harcama yapmaktan kaçınmalısınız.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Bugün, sosyal yaşantınızla ilgili gelişmeleri daha yakından takip etmek isteyeceksiniz. Etkin yaklaşımlar ortaya koyabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Gereksiz riskler almadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamanız gerekmekte. Genel olarak istediklerinize ulaşabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Hata yapmamaya çalışın. İş ve kariyer hayatınızda bugün, farklı enerjiler altındasınız ve bu da yeni adımlar atabileceğiniz anlamına gelmekte. Doğru olduğuna inandığınız gelişmelere yönelmeye çalışın. Bugün, parasal kaynakların yönetimi konusunda elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Çabalarınızın karşılığını alacaksınız ancak bunun için biraz daha beklemede kalmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Odaklanmanız gereken bir gün.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Bugün, iletişimle ilgili konular söz konusu olduğunda daha ciddi ve otoriter adımlar atabilirsiniz. Çevresel koşullara uygunluk gösterebildiğiniz sürece her şey sizin istediğiniz gibi şekillenebilir. İstediklerinize ulaşma şansınız da bir hayli fazla. Dışarıya karşı çekilmez birisi gibi göründüğünüz sürece her şeyin daha da karmaşık olabileceğini unutmamalısınız. Kontrollü ve bilinçli olmanız gereken bir gün.

İş ve kariyer hayatınıza bugün, beklenmedik problemler gündeme gelebilir. Üstünüz ve iş arkadaşlarınızla aranızda duvar oluşmamasını sağlamalısınız. Sorumluluklarınızla tek başınıza mücadele etmek istemiyorsanız atacak olduğunuz adımları da ona göre atmalısınız. Bugün, parasal kaynakların yönetimi konusunda elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Bugün, kendi bildiklerinizi uygulamak isteyecek ve etrafınızdaki insanların ne dediğini pek fazla umursamayacaksınız. İçten içe sizi zorlayan her ne varsa ondan da uzak durmanız gerekiyor. Çıkarlarınızı düşünerek hareket edebileceğiniz bugün içerisinde daha bilinçli olmaya çalışın. Aksaklıkların tamamen ortadan kalkmasını sağladığınız takdirde her şey daha da iyiye gidebilir. İş ve kariyer hayatınızda bugün, sahip olduğunuz enerji ve yetenekten doğru anlamda yarar sağlamanın yollarını aramalısınız. Olumsuzlukların geride kalmasını sağladığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamanız gerekmekte. Kontrollü ve bilinçli olmanız gereken bir gündesiniz. Bugün, parasal kaynakların yönetimi konusunda elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Bugün, yaşamsal konularda daha güçlü görünmek isteyeceksiniz. Etrafınızdaki insanların üzerinizde baskı oluşturmasına da müsaade etmeyeceksiniz. Kimseyi örnek almadığınız gibi, örnek olan kişilere karşı da kıskançlık içerisine girebilirsiniz. Başarma arzunuz bir hayli yüksek ve bundan doğru anlamda yarar sağlayabildiğiniz sürece sorun ya da sıkıntı yaşanmayacak. Yine de daha anlaşılabilir olmaya çalışın.

İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki konularda daha baskın görünebilirsiniz. Sizi zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmanız gerekiyor. Bilinçli olduğunuz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. Elinizden gelenin en iyisine ihtiyaç duyabileceğiniz bir gün. Bugün, elinize geçen maddi gücü en doğru şekilde kontrol altına almalısınız.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Bugün, yaşamsal konularda içinize kapanık yaklaşımlar ortaya koyabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlardan biraz olsun uzaklaşma arzunuz var. Neye ihtiyacınız olduğuna karar vermekte zorlanmayacaksınız. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamanız gerekmekte. İstenmeyen sorunların ve sıkıntıların son bulması için ne gerekiyorsa onu yapmaya çalışın.

İş ve kariyer hayatınızda bugün, kendinize bir sınır koymalı ve bu sınırın da dışına çıkmaktan kaçınmalısınız. Kafanızın içinde yer eden olumsuz düşünceleri bir an önce ortadan kaldırmaya çalışın. Bilinçli adımlar atılması gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Bugün, parasal durumunuzu zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durun. Ödemeler ve borçlarla ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Bugün, hemen her konuda daha cömert yaklaşımlar ortaya koyabilirsiniz. İstenmeyen sorunların ve sıkıntıların da bu süreçte son bulma ihtimali var. Doğru olduğuna inandığınız adımları rahatlıkla atabilecek olmanız da önemli. Her şey istediğiniz gibi şekillenmeye başlayacak ancak bunun için zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmamalısınız. İş ve kariyer hayatınızda bugün, daha bilinçli olmaya çalışmalısınız. Mesleki çabalarınızın karşılığını alacaksınız ancak bunun için biraz daha beklemede kalmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Odaklanmanız gereken bir gündesiniz. Bugün, gelir ve gider arasındaki sorunları tamamen ortadan kaldırmaya çalışmalısınız. Kendi sınırlarınızı ihlal ettiğiniz sürece her şeyin daha da karmaşık olabileceğini unutmamalısınız. Kontrollü ve bilinçli olmanız gerekiyor.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Bugün, duygularınızı açığa çıkartma konusunda daha güçlü ve heyecanlı hissedeceksiniz. Özellikle ikili ilişkilerden yana yaşadığınız ne kadar sorun varsa kısa zaman içerisinde son bulma ihtimali var. Tersliklerin ve sorunların kısa zaman içerisinde son bulabileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Dengeli olabildiğiniz takdirde herhangi bir aksaklıkla karşılaşmayacağınızı da bilmelisiniz. İş ve kariyer hayatınızda bugün, dengeli korumaya çalışmalı ve elinizden geleni yapmalısınız. Hata yapmadığınız takdirde herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Üzerinize düşen sorumlulukları yerine getirmek için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Bugün, maddi anlamda biraz zorlanabilirsiniz. Elinize geçen fırsatları doğru anlamda değerlendirmeyi başardığınız sürece her şey daha iyiye gidebilir.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Bugün, yakın çevrenizle olan iletişiminizden dilediğiniz gibi yararlanma şansınız var. Dış dünyanın gerçekleri karşısında biraz daha kontrollü olmalısınız. İstediklerinize ulaşmak için zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmayın. Elinizden gelenin en iyisini yaptığınız sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. Hata yapmamanız gereken bir gün. İş ve kariyer hayatınızda bugün, kendinizi daha zinde hissedeceksiniz. Başarı olarak adlandırdığınız noktanın çok da uzağınızda olmayacağını bilmeniz gerekmekte. Kontrol sizde olduğu sürece her şey daha da iyiye gitmeye başlayacak. Bugün, maddi anlamda daha rahat hissedeceksiniz. Elinize geçen fırsatları doğru anlamda kullanmayı başardığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmayın.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Bugün, yaşamsal konularda biraz daha ön planda olmak isteyeceksiniz. İçsel sorunların ve sıkıntıların son bulması gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Bunu başarabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamanız gerekmekte. Doğru olduğuna inandığınız adımları atmalı ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Kontrollü olduğunuz sürece sorun ya da sıkıntı yaşamayacaksınız.

İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak kendinizi biraz olsun köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Öncelikleriniz konusunda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Bilinçli olduğunuz sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşanmayacak. Bugün, maddiyatla ilgili her konuyu daha yakından takip etmeye çalışmalısınız. Odaklanmayı başardığınız sürece herhangi bir sorun yaşanmayacak.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Bugün, derin düşünceler içerisine giriyorsunuz ve bu da yaşamsal konularda her şeyin daha karmaşık olmasına neden olabilir. Hassas davrandığınız sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. İçsel sorunların ve sıkıntıların son bulmasını sağladığınız takdirde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızı da bilmelisiniz. Elinizden gelenin en iyisini yapmanız gereken bir gündesiniz. İş ve kariyer hayatınızda bugün, istenmeyen sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Bilinçli olduğunuz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamanız gerekmekte. Sınırları da gereğinden fazla zorlamamaya çalışın. Bugün, parasal olarak zorlanacak olsanız da hemen toparlanmayı başaracaksınız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner158

banner34

banner75

banner88

banner104