banner6

Günlük Burç Yorumu

banner37

1 Mart 2023 Çarşamba

Günlük Burç Yorumu
banner90
banner99

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Bugün özellikle tutkulu ve seksi hissediyor ve romantik bir karşılaşma yaşamak istiyorsunuz. Planladığınız bir randevunuz bile olabilir. Ancak, bu buluşma sizin veya partnerinizin kontrolü dışındaki nedenler yüzünden ertelenirse şaşırmayın. Eğer öyle olursa, bu duygularınızı yaratıcı faaliyetlerle yönlendirebilirsiniz. Romantik romanlar ve filmler de iyi bir aktivite olabilir, tabii asla gerçeği kadar olmasa da! Son birkaç aydır çok çalıştınız. Çabalarınızın fark edilmediğini sanmayın! İş yerindeki üst düzey yöneticiler, size nazik bir kelimeyle hatta küçük bir ikramiyeyle takdirlerini gösterecekler. "Küçük meşe palamutlarından büyük meşe ağaçlarının yetiştiğini" unutmayın. Son başarınızı kariyerinizi bir üst seviyeye yükseltmek için kullanmalısınız. Bunu yapma zamanı. Kesinlikle bir hareket halindesiniz ve bundan faydalanmalısınız. Heyecan verici bir gelecek sizi çağırıyor.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Seçtiğin kelimeler her zamankinden fazla dikkat etmelisin. Tutkulu ve ateşli olduğun günlerden birindesin. Fikirlerini açıkladığın süre boyunca olumlu ve yapıcı bir dil kullanmalısın. Keskin eleştirilerden kaçınmalısın. Yapıcı ve destekleyici olduğun takdirde büyük bir huzur hissiyle çevreleneceksin. Romantik ilişkilerin konusunda aklına takılan bir şey varsa buna ekstra özen göster. Kendini ifade etmenin sevgi dolu bir yolunu bul. Bugün aynada gördüğünüz kişi de kim? İnsanlar, son zamanlarda değiştiğinizi söylüyor. Özellikle, bazı insanlar fikirlerinizi biraz fazla radikal ve hatta sert buluyorlar. Tanıştığınız biri sayesinde, kendi kendinize insanların haklı olup olmadığını sorgulayacaksınız. Gerçekten haklılar mı? Yoksa yanlış mı düşünüyorlar? Bu sorular değerlendirmeniz önemli.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Sivri tavırlarınla, çok abartılı ve sert tepkiler vermemeye çalışmalısın. Dediğim dedik bir moddasın. Eğer agresif biri yoluna engeller koymaya kalkarsa olaya hemen müdahale edeceksin. Fakat ne olursa olsun anlamsız çatışmalardan kaçın. Kendini kuvvetli bir şekilde ifade etmen gayet güzel ama bunu yaparken de başkalarına zarar verme. Cesur ol ama tartışmacı olma. Olumlu bir zihniyetle yaşananlara yaklaş. Bugün aklınıza yeni ve heyecan verici bir iş stratejisi gelebilir. Eğer bir işletmenin sahibiyseniz, yeni bir piyasa planı icat edebilirsiniz. Aklınızdan geçen ilhamlara kulak verin. Önemli bir şeyin peşinde olabilirsiniz. Yatırım alanında, stok ve bonolardaki hızlı dolaşıma dikkat edin. Değerleri bir anda yükseltecek heyecan verici bir artış yaşanabilir. Bu nedenle, para kazanma konusunda çekimser davranmayın!

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Bugün özellikle güzel görünüyorsunuz ve dışadönük ve çekici hissediyorsunuz. Arkadaşlarınız, komşularınız ve hatta yabancılar ne kadar iyi göründüğünüzü söyleyebilir. İnsani iletişimleriniz sıcak, bilgilendirici ve destekleyici, bugün kurulan her türlü ilişki de güçlü bir kimlikte olacak. Sevgilinizle bu gece için bir buluşma planlayabilirseniz, ondan özellikle istekli ve tatmin edici geri dönüşler alabilirsiniz. İyi günler. Son 2 ya da 3 hafta boyunca iş yerinizde özel bir şeyler olmamış gibi görünebilir. Ama bugün, tüm sıkı çalışmalarınızın ödüllerini alacaksınız. Toplantılardan olumlu etkiler yaratacaklarının farkına varmadan bazı yararlı isimler edinmiş olabilirsiniz. Görüyorsunuz ya, tanıştığınız hemen hemen herkesin yaşamınız üzerinde olumlu bir etkisi olabilir.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Son birkaç gündür sende olmayan o optimist yaklaşımı geri kazansan iyi edersin. Aklındaki yeni projeleri hayata geçirmek için neden iyi modun avantajını kullanmayasın? Her ne kadar ıslah olmaz bir bireyselci olsan da, başkalarının fikirlerini de dinlemek işine yarayabilir; sonuçta ne söylediklerinin farkında olan insanlar da olabilirler!

Bugün ani kararlar vermemeye çalışın. Haber vermeden, telefon etmeden kapınızı çalan insanlarla birlikte dikkatinizi dağıtan bir sürü şeyle karşılaşabilirsiniz. Bu durumda, tek bir şeye odaklanmanız oldukça zor olabilir. Telefonlarınızı kapatabilir veya bugünü "balığa çıkma" günü ilan edebilirsiniz. Israrcı insanların baskısı altında kalmanıza izin vermeyin. Bir söz vermeden önce kafanızı dinlendirmek için kendinize biraz vakit ayırın.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Sessiz sakin bir gün geçireceksin. Kişiliğinin en derin kısımlarına dokunmana imkân sağlayacak olan, tam da istediğin gibi bir sakinliğe sahip olacaksın. Sen oldukça hoşgörülü ve merhametli bir insansın. Buna rağmen, genelde başına gelenlere adaletsizlik ve insafsızlık olarak yorumluyorsun, ve bunları içten içe ekstrem bir öfkeyle karşılasan da, hislerini içinde tutuyorsun. Bütün bu öfkeyle nasıl başa çıkıyorsun? Bugün gezegenler sana bu soruyu soruyor. Bu dönemde, kişisel inançlarınızı ifade etmek isteyebilirsiniz. Kendinizi finansal pazarlardaki düşüncelerini açıklayan insanların olduğu sosyal bir ortamda bulabilirsiniz. Birileri negatif bir şey söyleyebilir ve yatırımlarla ilgili tüm soruları bildiklerini düşünebilir. Eğer bu konuda bilginiz varsa, belki de adım atıp siz de bildiklerinizi aktarmalısınız. Eğer bugün yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırırsanız, kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Bugün şüpheleriniz yüzünden belirsiz bir ruh halinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızda aldığınız son kararlardan kaynaklanan hayal kırıklıklarını hissetmeye başlıyorsunuz. Diğer bir deyişle, yaptığınız şeyden son dakika pişman oldunuz! Bugün, bir yandan endişelerinizi yenerken diğer yandan problemlerinizle gerçekçi bir şekilde yüzleşmek için kendi iradenizi ve kontrolünüzü kullanmanız gerek. İyi şanslar! Başarabilirsiniz! Son zamanlarda biraz fazla şey yapmaya çalışıyorsunuz. Gün boyu çalışarak geçirdiğiniz günlere iyi bakarsanız, çok zayıf sonuçlar veren şeyler için enerjinizi çok fazla kullandığınızı fark edebilirsiniz. Bugün, bir kereliğine de olsa hayatın tadını çıkarmak için biraz kendinize zaman ayırmayı düşünebilirsiniz. Neden arkadaşlarınızla güzel bir akşam yemeği yemek için dışarı çıkmayı düşünmüyorsunuz, ya da daha iyisi, küçük bir tatile gitmeyi düşünüyorsunuz?

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Bugün önemli bir işiniz var. Sevdiğiniz bir insanı korumak için bir şeyler yapmak. Etrafınızda, sığınmak için sıcak ve korunaklı bir limana ihtiyaç duyan bir kişi olabilir, onunla ilgilenin. Sevgi dolu ve anaç tarafınızı ortaya çıkarın. Bu sevilmeye ve korunmaya ihtiyacı olan insanın yakın bir arkadaşınız veya sevgiliniz olması muhtemel. Ona istediği sevgiyi verin. Sizin için ufukta harika sürprizler var. Yeni bir kariyer fırsatı ya da duygusal arkadaşlık konularında bir hızlanma söz konusu olabilir. Mevcut gezegensel dizilim sayesinde, hem kişisel hem de profesyonel tatmin için en kuvvetli yönlerinizden faydalanabilirsiniz. Özgün olmak konusunda isteksiz olmayın. Bu, her şeyinizi ortaya koyacağınız bir davranış olacak!

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Bugün, aile üyelerinizle olan ilişkilerinize odaklamak için iyi bir gün. Sizi özleyen bir akrabanıza ilgi göstermeniz gerekebilir. Ebeveynleriniz veya kardeşlerinizle konuşup onlarla samimi bir temas kurun. Ya da eğer yakınlarınızda yaşıyorlarsa, yeğenlerinizle biraz zaman geçirin. Evde ise, eşiniz/sevgilinizle özel bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz.

Son zamanlarda biraz tanınmak ve takdir edilmeyi arzuluyor olabilirsiniz. İşyerinde, gözünüzü terfiye dikmiş olabilirsiniz. Önümüzdeki gün, hangi yolun en üretken olacağını gösterecek. Başarılı olmak için her şeyi dikkatli bir şekilde planlamanız ve tek bir hedefe odaklanmanız gerekir. Temel olarak, bu hedefe yönelik desteğinizin olduğundan emin olmalısınız. İleride zorlu dağ var ama bunun üstesinden gelmek zorundasınız!

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Senin için harika bir gün! Genel olarak iyi hissedeceksin. Artık bunun zamanı gelmişti! İnişli çıkış duyguların, adeta okyanus gelgitleri gibi ikide bir değişiyor. Zaten burçlar arasında en hassas olanısın ve sonuç olarak çevrendeki enerjilerden en çok etkilenen oluyorsun. İyi olan ise şu ki; bugünün enerjisi tam sana göre! Sonuna kadar tadını çıkar! Biraz yazı yazmak belki teknik şeyler veya diğer iş odaklı alakalı projeler konusunda çaba sarfederken ustalık becerileriniz canlanabilir. Bu iş hayatınızda size yeni bir aşama sunabilir çünkü yüksek rütbelerdeki insanların ilgisini çekebilirsiniz. Bunun tek dezavantajı: Yazdıklarınızı gözden geçirmek, düzenlemek tekrardan göz geçirmek ve tekrardan düzenleme ihtiyacı içinde kaybolmayın. Sadece bu biraz daha fazla zaman alabilir, eğer olmuyorsa yeniden yazabilirsiniz de.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Son zamanlarda görev duygusu ve disiplin hayatına hakim kavramlar olduysa da; birilerinin, mevcut planına müdahale ederek ve hareketini önlediğine tanık olmuş olabilirsin. Bunu olumsuz bir şey olarak görme. Belki de sayesinde, biraz sakinleşir v e planlarını gözden geçirirsin. Zamanın hızlı geçtiğinin farkına var ve dağılan enerjini bir ajanda tutarak toparlamaya çalış. Odaklanıp hayatını bir şekilde düzene sokman için güzel ve destekleyici enerjilerin hâkim olduğu zamanlardasın. Bugün bazı teknik aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Bir donanım parçası kırılabilir veya yeni kullandığınız bir alet bozulabilir ve acilen değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu da bütçenizi etkileyecektir. Bunun dışında etrafınızdaki gerginliklerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu teknik zorluklardan dolayı tek suçlanan kişi siz olacaksınız ama her şeyi düzeltmek için efsanevi taktiklerinizi kullanacaksınız.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Bugün çok romantik bir gün, sevgilinizle bir araya gelmeyi düşünebilirsiniz. Özel bir şeyler planlayın ve bu geceyi hatırlamaya değer bir gece yapın. Biraz mum, ve samimi bir atmosfer yaratacak şeyler alın. Bu gece kalbinizi ona açmalı ve sevginizi açıkça göstermelisiniz. Sevgilinizin bu büyük jeste verdiği tepki çok hoşunuza gidecek!

Size ne kadar da enerji veren bir gün! Her türlü yeni şeyi denemenin zamanı geldi. Gerçekten önemsediğiniz şeyleri yapma zamanı! Bir fikrin o işe olan ilginizi gerçekten arttırması mümkündür. Bu fikri gerçeğe dönüştürmek için her şeyinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Nereye gittiğinizi gerçekten bilmiyormuş gibi hissedebilirsiniz, ancak bu periyodun üretken atmosferine güvenebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104