banner6

‘Günsel B9’ beğenildi

banner37

KIBRIS Medya Grubu temsilcileri, ülkemizin ilk yerli üretim aracı olma özelliğini taşıyan Günsel B9’u test etti

‘Günsel B9’ beğenildi
banner99

“GURUR DUYDUM”… KIBRIS Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir ve medya grubu temsilcileri, YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. İrfan Suat Günsel’in davetlisi olarak, ülkemizin ilk yerli üretim aracı olma özelliğini taşıyan Günsel B9 ile test sürüşü gerçekleştirdi. Elektrikli araçla test sürüşü yapan Nur Nadir, aracın performansı, ekonomik oluşu ve sessiz çalışmasının beklentileri karşıladığını hatta beklentilerin üzerine çıktığını dile getirdi. Böylesi bir başarıya imza atılması nedeniyle “Gurur duydum” diyen Nadir, Günsel ailesini başarılarından dolayı tebrik etti.

   KIBRIS Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir ve medya grubu temsilcileri, ülkemizin ilk yerli üretim aracı olma özelliğini taşıyan Günsel B9’u test etti. Elektrikli araç Günsel B9 ile test sürüşü gerçekleştiren Nur Nadir, böylesi bir başarının ülke adına ‘gurur verici’ olduğunu kaydetti.

   KIBRIS Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir ve KIBRIS Medya Grubu temsilcileri, ülkenin ilk yerli ve milli üretim aracı Günsel B9’u test etti.

   YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. İrfan Suat Günsel’in davetlisi olarak, tesise ziyaret gerçekleştiren Nur Nadir, Günsel marka elektrikli araçla bir de test sürüşü gerçekleştirdi.

   Nadir, yerli üretimin önemine vurgu yaparak, özellikle tüm ambargo ve izolasyonlara rağmen böylesi bir başarının gurur verici olduğunu ifade etti.

   Ülkemizde üretilen ilk yerli araç olma özelliğini taşıyan Günsel B9 ile test sürüşü de yapan Nadir, aracın performansı, ekonomik oluşu ve sessiz çalışmasının beklentileri karşıladığını hatta beklentilerin üzerine çıktığını dile getirdi. Böylesi bir başarıya imza atılması nedeniyle “Gurur duydum” diyen Nadir, Günsel ailesini başarılarından dolayı tebrik etti.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104