Güzel haber: Doğukan'ın uyandırılması planlanıyor

banner37

Sağlık Bakanlığı, hastanede tedavi gören yaralılarla ilgili açıklamada bulundu.

Güzel haber: Doğukan'ın uyandırılması planlanıyor
banner99

Açıklamanın tam metni şöyle:

-İç organ yaralanması nedeniyle ameliyat edilen Türk Maarif Koleji öğrencisi Doğukan Hüryaşar (E-15) kritik durumu devam etmekte. Son çekilen kontrol tomografisine göre beyindeki kanamada ilerleme yoktur. Bugün itibarı ile hastanın batındaki dırenden gelen kan miktarı azalmıştır. Hastanın uyandırılması planlanmaktadır.

-Minibüs şoförünün eşi Ferah Mutluel (K-53) iç organ yaralanması nedeniyle ameliyat edilmişti. Hastanın durumu stabil seyretmektedir. Yapılan ameliyattan sonra durumunda iyileşme görülmektedir. Uygulanan tedaviye yanıt vermeye başlamıştır. Durumu iyiye gidiyor. Cerrahi servise alınmıştır. Tetkik ve tedavisi sürmekte.

banner134
- Bülent Ecevit Anadolu Lisesi (BEAL) öğrencisi Havva Kaymakamtorunları (K-17) da yoğun bakımda ancak bilinci açık ve komutlara kısmen yanıt veriyor. Durumu iyiye gidiyor. Vücutundaki kırıklar nedeni ile yarın ameliyat edilmesi planlanmaktadır.

- 20 Temmuz Fen Lisesi öğrencileri Sude Dermay (K-16) belde tespit edilen kırıkları vardı. Dün ameliyata alınmıştır. Ameliyatı başarılı geçmiştir. Takip ve tetkikleri sürmektedir. Durumu iyiye doğru gidiyor.

- Sedat Semavi Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi Abdullah Korkmaz (E-18) Plastik Cerrahi Servisi’nde, antibiyotik tedavisi görmektedir. Durumu iyiye doğru gitmektedir. Pazartesi günü taburcu edilmesi planlanmaktadır.

- Senem Töre (K-16) Beyin Cerrahi Servisi’nde, Senem için herhangi bir ameliyat planlanmamaktadır. Durumu iyiye doğru gitmektedir. Yarın itibarı ile taburcu edilmesi planlanmaktadır.

- Bülent Ecevit Anadolu Lisesi (BEAL) öğrencisi Kamil Meşeli (E-17) ortopedi servisinde tedavi altında olup, vücuttaki krıkları ile ilgili bu sabah ameliyata alınmıştır. Kamil’in 5 saat süen ameliyatı başarılı geçmiştir. Ortopedi servisinde kontrol ve tetkikleri devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2016, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75