banner6

Güzelyurt Kaza Tapu Amirliği’nde 1 personelin PCR testi pozitif

banner37

Güzelyurt Kaza Tapu Amirliği’nde 1 personelin PCR testi pozitif
banner99

güzelyurt kaza tapu amirliği’nde 1 personelin pcr testi pozitif… daire çalışmalarına 7 gün ara verecek

banner134

İçişleri Bakanlığı’na bağlı Güzelyurt Kaza Tapu Amirliği’nde bir personelin PCR test sonucunun pozitif çıkması nedeniyle, dairenin 13 Eylül Pazartesi gününden itibaren çalışmalarına 7 gün süreyle ara vereceği açıklandı.
İçişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklama şöyle:
“İçişleri Bakanlığımıza bağlı tüm dairelerimizde haftalık olarak yapılan rutin PCR taramaları sonucunda İçişleri Bakanlığı Güzelyurt Kaza Tapu Amirliğimizde görevli bir personelimizin testi pozitif çıkmıştır.
Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında sağlık uzmanlarının tavsiye ve önerilerini de dikkate alarak tedbir amaçlı Güzelyurt Kaza Tapu Amirliğimiz, 13 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren 7 gün süre ile çalışmalarına ara vermiştir. Güzelyurt Kaza Tapu Amirliği’nin kapalı olacağı 7 günlük süre zarfında mağduriyet yaratmamak amacıyla Güzelyurt Kaza Tapu Amirliği’nde devir ve ipotek işlemleri için randevu almış veya yeni işlem yapacak olan tüm vatandaşlarımızın bu işlemleri için Lefkoşa Kaza Tapu Amirliği’ne başvurmalarını önemle rica ederiz.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ck
Ck - 2 hafta Önce

Kardesim bu devlet daireleri nicin boyle keyfi hareket ediyor???? 1 kisi pozitif diye tum daire 7 neden kapatiliyor!!!! Boyle bir şey dunyanin hicbir ulkesinde yok!!! PES ARTIK GERCEKTEN PES diyoruz......

SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88