Hakan Çakmak'ın ölüm sebebi kalp yetmezliği

banner37

BRT1'de yayınlanan Artı Sanat programının yapımcısı, yazar Hakan Çakmak yaşamını yitirdi. Hakan Çakmak’ın yapılan otopsi sonucu ölüm sebebinin “kalp yetmezliği” sonucu olduğu tespit edildi.

Hakan Çakmak'ın ölüm sebebi kalp yetmezliği
banner90
banner8

Çakmak aynı kanalda 22 yılı aşkın bir süre boyunca Sanat Güncesi adlı programın yanı sıra pek çok kültür sanat içerikli programa imza atmıştı.  

Uzun yıllardır BRTK’da kültür sanat programları yapımcısı ve sunucusu olarak görev yapan, kültür sanatla ilgili birçok çalışmada yer alan 49 yaşındaki Çakmak, bu sabah 07.00’de Minareliköy’deki evinde yaşamını yitirdi.

banner134
Polis Basın Subaylığı’nın verdiği ilk bilgilere göre, Hakan Çakmak bu sabah saat 07.00’de Minareliköy’deki evinde hayatını kaybetti. Hakan Çakmak’ın ani ölümü, basın ve kültür sanat camiasında büyük üzüntü yarattı.

Lefkoşa Türk Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Çakmak, yine BRTK çalışanı olan İlknur Koruoğlu Çakmak ile evli ve Ödül ve Öykü adlı biri erkek, biri kız iki çocuk babasıydı.

BRT önünde tören düzenlenecek

Hakan Çakmak'a yarın uzun yıllar hizmet verdiği Bayrak Radyo Televizyon Kurumu önünde saat 11:00’de bir tören düzenlenecek. Çakmak, düzenlenecek törenin ardından öğle namazına müteakip Mineraliköy’de toprağa verilecek

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2017, 08:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75