banner6

Haluk Levent: “Ömrümde ilk kez bir televizyon programı sunuyorum”

banner37

Haluk Levent:  “Ömrümde ilk kez bir televizyon programı sunuyorum”
banner8

Orhan İSMAİLOĞLU  - Özel Haber

Türk Rock müziğin sevilen sanatçısı ve Ahbap Derneği Başkanı Haluk Levent, Perşembe akşamları ‘Haluk Levent'le Yenide' programıyla yine adından söz ettirmeye başladı.

Kurucusu ve başkanı olduğu AHBAP aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine yardımlarda bulunan ünlü sanatçı, ilk kez bir televizyon programıyla kamera karşısına geçerek milyonların sesi oldu.

Ünlü sanatçı Kıbrıs Gazetesi Yasemin Ekin’e yaptığı açıklamada yakında gerçekleştireceği yeni projelerden de bahsetti.

Levent “Biliyorsunuz  ‘Vasiyet’ albümünü çıkardık. Kısa zamanda albümde yer alan bir çok şarkıya klip çektik. Klipler çok beğenildi. Son günlerin sevilen isimlerinden Şirin ile birlikte “Katip Arzuhalim “şarkısına düet yaptık. Klip çok beğenildi. Albüm benim için çok özel bir albüm oldu emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi.

banner134

Rus Kızıl ordusu konserleri klip olacak

Haluk Levent “ Biliyorsunuz geçtiğimiz ay Rus Kızıl ordusu ile birlikte Anadolu’yu dolaşıp konserler verdik. Güzel konserler oldu.  Türküler ve marşlar söyledik. Bu konserler klip haline gelecek çok yakında ekranlarda olacak” şekline konuştu.

Haluk Levent ile Yeniden” programı benim için özel

STAR TV ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan “Haluk Levent ileYeninden “ programı benim için özel bir proje oldu.  Milyonların sesi olduk. Tabi ki Kıbrıs’tan da katıla biliriler. Ekranda verdiğimiz telefonlardan bizlere ulaşabiliriler bu konuda ekibim çok yoğun bir şekilde çalışıyor dedi.

İlk kez bir televizyon programı ile kamera karşısına geçtiğini söyleyen Levent, “Ömrümde ilk kez bir program sunuyorum. Hiç alakam olmayan bir şey. Ahbap’ların yaptığı işi daha geniş gruplara ulaştırabilir miyiz? Bu program, sosyal medyada olmayıp ihtiyacı olanlara ulaşmamız için. Haftada 10 kişinin hayatına dokunabiliyorsak, acaba 100 kişinin hayatına dokunabilecek miyiz? Her zaman bizi arayın. Belki sizin de hayatınıza dokunabiliriz" dedi.

Kıbrıs halkını çok özeldim

Haluk Levent Kıbrıs için şunları söyledi “Tabi Kıbrıs denince benim için bir vatan, orada çok yakında dostlarım ve arkadaşlarım var. Ailem bile Kıbrıs’ta kalıyor.Kıbrıs’tan çok başarılı sanatçı dostlarımdan beste aldım. Almaya da devam edeceğim. Gerçekten Kıbrıs’ı çok özeldim. Oradaki konserim çok özel umarım en kısa zamanda konserler yeninden başlarız” dedi. 

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104