Hamile ve iki çocuk annesi trafik kurbanı

banner37

Limasol’da sürücüsünün kontrolünü kaybettiği araç, defalarca takla attıktan sonra, bir evin duvarına çarpıp durabildi

Hamile ve iki çocuk  annesi trafik kurbanı
banner99

   Limasol kazasına bağlı “Kivides-Kandu” anayolunda pazar günü gece yarısı meydana gelen bir trafik kazasında, hamile, aynı zamanda 17 ve 5 aylık iki bebek sahibi olan 18 yaşındaki bir kadının hayatını kaybettiği, arabayı kullanan 21 yaşındaki eşinin ise ciddi şekilde yaralandığı haber verildi.

   Limasol Trafik Polisi’nden elde edinilen bilgilere göre, hayatını kaybeden kişinin Limasol sakini Katerina Haralambus olduğunu bildiren Rum haber kaynakları, Haralambus’un, 21 yaşındaki eşinin kullandığı aracın kontrolünü kaybedip defalarca takla attıktan sonra, bir evin duvarına çarpması sonucunda hayatını kaybettiğini belirtti .
   Kadının kaza sonucunda araçtan fırladığı ve hayatını kaybettiği belirtilirken, ciddi şekilde yaralanan eşinin ise tedavi için Limasol Genel Hastanesi’ne sevk edildiği, öte yandan sürücüden toksikolojik test için kan örneği alındığı ifade edildi.

 

Hamile bir kadına ateş açıldı

banner134
 

   Rum haber kaynaklarında yer alan başka bir haberde ise, “Mağusa” bölgesindeki hastaneye pazar akşam yaralı bir kadının götürüldüğü haber verildi.
   Hamile olan kadının sırtında av tüfeğinden çıkan saçmaların yol açtığı yaralar bulunduğu belirtilirken, olayla ilgili olarak kadının eski partnerinin tutuklandığı ifade edildi.
   Kadının sağlık durumunun istikrarlı olduğu ve hayati tehlikesi bulunmadığı belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75