Hastane yolundaki tehlike!

banner37

Gönyeli Çemberi’den Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne ayrılan yolun kenarında oluşan çukur, hem kaza riski yaratıyor, hem de içine düşen araçlara büyük zarar veriyor

Hastane yolundaki tehlike!
banner99

AMBULANSLAR DA KULLANIYOR… Girne, Güzelyurt ve Gazimağusa yönlerinden gelen araçların Gönyeli Çemberi’nden Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne döndüğü yolu sıklıkla hasta ve yaralı taşıyan ambulanslar da kullanıyor. Yol kenarında oluşan ve bir türlü tamir edilmeyen çukur, hayatları tehlikeye atıyor.

Doğan SAMER

banner134
   Gönyeli Çemberi’nden Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne dönen yolun kenarında oluşan ve bir türlü tamir edilmeyen çukur, hem kaza riski yaratıyor hem de içine düşen araçlara büyük zarar veriyor.

   Her gün yüzlerce aracın kullandığı yolda, birçok araç kaza tehlikesi atlatıyor, çukura düşme şanssızlığına uğrayan araçlarda ise ciddi hasarlar oluşuyor.

   Girne, Güzelyurt ve Gazimağusa yönlerinden gelen araçların Gönyeli Çemberi’nden Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne döndüğü bu yolu sıklıkla hasta ve yaralı taşıyan ambulanslar da kullanıyor.

   Çukurun bir an önce tamir edilmesini isteyen sürücüler, mümkün olduğunca çukurdan kaçmaya çalıştıklarını ancak kimi zaman ambulanslara yol vermeye çalışırken çukura düşmek zorunda kaldıklarını belirtti.

   Çukur nedeniyle sürekli kaza tehlikesi atlattıklarını dile getiren sürücüler, çukura düştüklerinde ise araçlarında büyük hasarların oluştuğunu söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75