Hastanede dehşet saçtı

banner37

Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde kardeşi Süleyman Kasımoğluları ve ile tartışan Ali Kasımoğluları sinirini hastanenin camlarından çıkardı.

Hastanede dehşet saçtı
banner90
banner8

Ahmet İLKTAÇ

Kalp rahatsızlığı nedeniyle ambulansla Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırılan babası Ayhan Kasımoğluları’nı ziyarete gelen Ali Kasımoğluları, kardeşi Süleyman Kasımoğluları ile aralarında olan problem nedeniyle sözlü tartışmaya başladı.

Hastanenin bekleme salonunda adeta cinnet getiren Ali Kasımoğluları, tartışma sırasında hastanenin acil servisinin kapı camına yumruk atarak kırdı.

banner134
Bir türlü siniri dinmeyen Ali Kasımoğluları, hastane güvenliğine ve hastane polisine zor anlar yaşattı. Görgü tanıklarından alınan bilgiye göre, uzun süre kontrol edilemeyen Ali Kasımoğluları’nın hastane çalışanları ile de sözlü tartışma yaşadığı öğrenildi.

Ali Kasımoğluları, ailesinin ve hastane polisinin uzun uğraşları sonucu zapt edilirken, daha sonra Gazimağusa polisi Ali Kasımoğluları’nı acil servisin camlarını kırdığı için tutukladı. Kasımoğluları, olayın ardından Gazimağusa Polis Müdürlüğü Hücreleri’ne yerleştirildi.

Hastanenin bekleme salonunda muayene olmayı bekleyen vatandaşlar yaşanan olay nedeniyle hem büyük korku hem de şaşkınlık yaşadılar.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2017, 11:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75