Hastaneye cansız bedeni götürüldü, polis soruşturma başlattı

banner37

Ülkeye sezonluk işçi olarak gelen 35 yaşındaki Hilmi Yılmazer, arkadaşlarıyla futbol oynadıktan sonra gittiği evinde fenalaştı, hastaneye götürülürken yolda yaşamını yitirdi

banner87
Hastaneye cansız bedeni götürüldü, polis soruşturma başlattı
banner90
banner8

AİLE FERTLERİ BAYGINLIK GEÇİRDİ… Adaya ekmek parası için gelen 35 yaşındaki Hilmi Yılmazer, hayatını kaybetti. KIBRIS Gazetesi’nin elde ettiği bilgiye göre Yılmazer, arkadaşlarıyla futbol maçı yaptıktan sonra evinde baygınlık geçirdi ve ailesinin Güzelyurt Sağlık Merkezi’ne ulaştırmaya çalıştığı esnada yaşamını yitirdi. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, Yılmazer’in acı haberini alan yakınlarının bazıları baygınlık geçirdi.

Güren TİLKİ

Ülkeye sezonluk işçi olarak gelen 35 yaşındaki Hilmi Yılmazer, hayatını kaybetti. Yılmazer’in ölüm nedeni yapılacak otopsinin ardından belirlenecek.

KIBRIS Gazetesi’nin elde ettiği bilgiye göre; 13 Ocak’ta ekmek parası için adaya gelen Yılmazer, arkadaşlarıyla futbol maçı yaptıktan sonra evine gitti ve orada baygınlık geçirdi. Bunun üzerine ailesi Yılmazer’i Güzelyurt Sağlık Merkezi’ne götürdü. Ancak orada Hilmi Yılmazer’in daha önceden hayatını kaybetmiş olduğu tespit edildi.

Bunun üzerine de Yılmazer’in cesedi önce Cengiz Topel Hastanesi’ne daha sonra da otopsi için Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

Olayla ilgili polis soruşturma başlattı.

Aile fenalık geçirdi…

Hilmi Yılmazer’in acı haberini alan yakınları Güzelyurt Sağlık Merkezi’ne akın etti. Bazıları bu acı habere dayanamayarak sağlık merkezinin avlusunda baygınlık geçirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75