Hatalı dönüş, canından ediyordu

banner37

Küçük Kaymaklı’da hatalı dönüş yapan motosiklet, otomobilin altında kaldı. Motosiklet sürücüsü kazayı yara almadan atlattı ancak, otomobilin sürücüsüne de büyük korku yaşattı

Hatalı dönüş, canından ediyordu
banner8

Meyil AVCAN

Lefkoşa’nın Küçük Kaymaklı bölgesinde dün öğleden sonra meydana gelen trafik kazası yürekleri ağızlara getirdi.

Küçük Kaymaklı Şehitler Abidesi’nin bulunduğu çember yakınlarında saat 14.30 sıralarında tali yoldan anayola giriş yaparak hatalı yöne dönen motosiklet, anayolda seyreden bir otomobilin altında kaldı. Motosiklet sürücüsü kazayı yara almadan atlattı ancak başta otomobilin sürücüsü olmak üzere olayı görenlere büyük korku yaşattı.

banner134
Kaza, bir restoranda paket servis elemanı olarak çalışan 28 yaşındaki Abbas Faiz’in yönetimindeki PR 413 plakalı motosiklet ile tali yoldan anayola giriş yaparak hatalı yöne dönüş yapması, bu sırada kendi yolunda gitmekte olan 46 yaşındaki Muhittin Korkusuz’un kullanımındaki JR 400 plakalı aracın önünü keserek çarpışmaları sonucu gerçekleşti.

Çarpışmanın etkisiyle devrilen motosiklet aracın altında kalırken, motosiklet sürücüsü son anda kurtulmayı başardı.

JR 400 plakalı aracın sürücüsü Muhittin Korkusuz, sağa dönüşün yasak olması sebebiyle önüne bir araç veya motorun çıkabileceğini düşünmediğini, motosikleti de son anda fark edip frene bastığını belirtti.

Kaza sonucu araçta ve motosiklette hasar oluşurken, hafif şekilde yaralanan motosiklet sürücüsü Abbas Faiz de tedbir amaçlı olarak Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 08:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75