banner6

Hayallerinizin otomobili

banner37

Kombos Otomotiv, Mercedes yeni E-Coupe aracı görücüye çıkardı

Hayallerinizin otomobili
banner99

Heyecanla beklenen Yeni Mercedes E-Serisi Coupe, Avrupa resmi lansmanıyla aynı anda Kombos Otomotiv Lefkoşa showroomda görücüye çıktı.


Kombos Otomotiv Ürün Planlama Müdürü Tutku Kombos, Yeni E-Coupe’la ilgili yenilikleri katılımcılara aktardı.


Tutku, Mercedes’in 1968’de başlayan orta segment sportif coupe tasarımlı araçlarının yedinci nesli olan yeni E Coupe’un heyecan verici dizaynı ile duyumsal netlik örneği olduğunu söyledi. Bir dizel ve üç benzin motor seçeneğiyle piyasaya sunulan E Coupe’un 2 opak, yedisi metalik olmak üzere toplam 9 farklı renk seçeneği bulunduğunu ifade eden Tutku, dizelde tek seçenek olan E220d 195 HP güç üreten 2,0 lt'lik dört silindirli turbo dizel motora yer verildiğini söyledi.


Benzinli cephesinde dört silindirli turbo beslemeli motor kullanılan E200'de 181 HP ve E400 4Matic versiyonunda yer alan altı silindirli turbo beslemeli benzinli motorun ise 328 HP güç ürettiğini anlatan Tutku, ayrıcalıklı dizaynı, B sütunu olmayan açılabilen arka camlarının E Coupe’u hem E Serisi salondan hem de diğer rakiplerinden ayırdığını belirtti.


Tutku, aracın güvenlik yönünden de farklı olduğunun altını çizerek sürücünün işini kolaylaştırıp yaşamını koruduğunu vurguladı.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2017, 14:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104