banner6

Hem hırsızlık yapmıştı hem de çocuğa cinsel istismarda bulunmuştu, 7 yıl hapis cezası aldı

banner37

Lefkoşa’da meydana gelen olayda, bir günde 5 farklı iş yerinden hırsızlık yapan ve 8 yaşındaki kız çocuğuna cinsel saldırıda bulunan sanık Nabeel Nabeel’e 7 yıl hapis cezası verildi.

Hem hırsızlık yapmıştı hem de çocuğa cinsel istismarda bulunmuştu, 7 yıl hapis cezası aldı
banner99

8 yaşındaki kız çocuğunu kandırıp, cinsel saldırıda bulunan sanık Nabeel Nabeel, yeniden mahkeme huzuruna çıkarıldı.

“Çocuğun Cinsel Dokunulmazlığını İhlal ve Alıkoyma, Çocuğun Cinsel İstismarı, Cinsel Saldırı, Dükkân Açma, Sirkat” suçlarından yargılanan sanık Nabeel Nabeel’in aleyhindeki karar bugün açıklandı.

Sanık Suçlamaları kabul etti!

Nabeel Nabeel, 31 Mayıs- 07 Haziran tarihleri arasında Lefkoşa'da meydana gelen “Çocuğun Cinsel Dokunulmazlığını İhlal ve Alıkoyma, Çocuğun Cinsel İstismarı, Cinsel Saldırı, Dükkân Açma, Sirkat” suçlamalarını kabul etti.

Yemiş Alacağını Söyleyip, İstismarda Bulundu

Lefkoşa Ağır Ceza Mahkemesi’ni oluşturan Başkan Fadıl Aksun, Kıdemli Yargıç Vedia Berkut Barkın ve Yargıç Murat Soytaç’ın oluşturduğu heyetin oy birliği ile vermiş olduğu kararı Barkın açıkladı. Barkın, çocuklara karşı işlenen suçlardaki artışın toplumda endişeye neden olduğunun altını çizdi. Barkın, çocuğun yaşadıklarının tüm hayatını olumsuz etkileyebileceğine değindi. Barkın, sanığın 8 yaşındaki kız çocuğunu kendisine yemiş alacağı hususunda kandırarak çocuk parkının tuvaletine götürüp cinsel organını gösterdiğini, kaçan çocuğu takip edip, park içinde kucağına alıp, öperek cinsel saldırıda bulunduğunun altını çizdi. Barkın, bu tür suçları işleyen ve işleme eğiliminde olan kişilere karşı caydırıcı ve ibret verici cezalar verilmesi gerektiğini belirtti. Dükkan açma suçuyla ilgili davanın kararını okuyan Yargıç Murat Soytaç, sanığın işlediği suçların ciddiyet ve yaygınlığının altını çizdi. Heyet, sanığın lehine ve aleyhine olan tüm hususlara değinip, oy birliğiyle 7 yıl hapis cezası verdiklerini açıkladı.

Nasıl olmuştu?

06 Haziran 2022 tarihinde 19.00-20.30 saatleri arasında Lefkoşa'da Hatice Tahsin Erören Sokak üzerinde bulunan çocuk parkı içerisinde Lefkoşa'da sakin Nabeel Nabeel’in parkın yanında oynamakta olan Lefkoşa'da sakin olan 8 yaşındaki kız çocuğunu kendisine yemiş alacağı hususunda kandırarak adı edilenin cinsel dokunulmazlığını ihlal etmek niyetiyle çocuk parkına götürüp ailesinin rızası dışında alıkoyarak, cinsel saldırıda bulunduğunu belirlemişti. Polis, zanlının tespit edilmesine müteakip yapılan soruşturma esnasında toplamda 3 farklı iş yerine girerek farklı miktarlarda para ve alkollü içkileri de sirkat ettiğinin tespit etmişti.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104