Her şey sevgi için

banner37

Dünyada “Sevgililer Günü” olarak kutlanan 14 Şubat’a sayılı günler kala, alış veriş merkezleri müşterilerini cezp etmek amacıyla çeşitli kampanyalar başlattı

Her şey sevgi için
banner90
banner8

EN GÜZEL HEDİYE KIRMIZI GÜL… Sevgililer Günü dolayısıyla çarşı hareketlenmeye başladı. Sevdiklerine hediye alabilmek için mağazaları dolaşmaya başlayan vatandaşlar için seçenek çok. Teknolojik ürünlerindeki fiyat ortalaması 350 TL ile 10 bin TL arasında değişirken; konfeksiyon ürünlerinde 100 TL’den 650 TL’ye kadar farklı tarzlarda giyim eşyası bulmak mümkün. Sevdiğine pırlanta almak isteyenler ise kesenin ağzını açmak zorunda. Bu özel günün en vazgeçilmez hediyesi ise, sevgiyi temsil eden kırmızı gül. Romantizmin simgesi gül, 15 ile 45 TL arasında değişen fiyatlarla alıcısını bekliyor.

Funda ÖZSAKINÇ

14 Şubat Sevgililer Günü'ne sayılı günler kala, vatandaşın taleplerine karşılık vermek isteyen alışveriş merkezleri, giyimden kozmetiğe, aksesuardan elektroniğe çok sayıda üründe indirim yaptı, kampanyalar başlattı. Bu özel günde sevdiklerine bir hediye almak isteyenler için birçok alternatif var.

Her ne kadar sevgiyi bir güne sığdırmak çoğu insan için pek bir anlam ifade etmese de, bu günü bahane edip özellikle ihtiyaçlarını karşılamak isteyen tüketiciler için mağazalarda çok sayıda seçenek bulunuyor. Çiçek, çikolata, takı, mücevher, giyim, aksesuar, elektronik cihazlar gibi ürünler, 14 Şubat'a özel indirimlerle tüketiciler için daha da cazip hale getirildi.

Teknolojik ürünlerde seçenek çok

Akıllı saatler, tabletler, akıllı telefon ve ses sistemlerinin içinde bulunduğu elektronik cihaz ürünleri, tüketicilerin bu özel günlerde en fazla tercih ettiği kategorilerden biri olmaya devam ediyor. Sevdiklerine bu tür bir hediye almak isteyenler ortalama 350 TL ile 10 bin TL arasında harcama yapmak durumunda.

Kalpli çikolatalar

Sevgililer Günü’nün vazgeçilmezi çiçek ve çikolatalar bu özel günde hediye almak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Romantizmin simgesi gül, bu özel günde 15 ile 45 TL arasında alıcı bulacak.

Aranjman ve kalpli çikolatalar ise, 60 TL’den 240 TL’ye ye kadar çıkabiliyor.

Konfeksiyon ürünlerinde indirim

Sevgililer Günü nedeniyle giyim mağazaları da yüzde 50’ye varan indirimlerle özel kampanyalar düzenledi. Mağazaların güne özel çeşitli koleksiyonlar hazırlamaları da dikkat çekti. Farklı tasarımlar ve çok sayıda renk seçenekleri ile raflarda yerini alan ürünler, tüketicinin hem cebine hem gözüne hitap ediyor.

Kampanyalar şık aksesuarlarla daha da cazip hale dönüştürüldü. Gün nedeniyle sevdiklerine kıyafet almak isteyenler kadın ürünlerinde 100 TL’den 650 TL’ye kadar alternatife sahip. Erkek giyiminde ise 25 TL ile 450 TL arasında ürün bulabilmek mümkün.

Vazgeçilmez pırlanta

Kadınların şüphesiz en çok arzu ettiği hediyeler arasında ilk sıralarda yerini alan pırlanta takı da 14 Şubat nedeniyle birçok kuyumcu mağazasında indirime girdi.

Tektaş, Tria, Beştaş ve Tamtur diye adlandırılan pırlanta yüzükler 990 TL ile 3 bin 900 TL arasında satılıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75